Netflix’in Rakibi Apple TV, 1 Kasım’dan İtibaren 100’ü Aşkın Ülkede Kullanılabilir Olacak!

0
1149

Teknoloji devi Apple, Eylül geleneğini bozmadı. Her yıl Eylül ayında yeni modellerini tanıtma geleneği olan Apple, Apple TV ile ilgili merak edilenleri de açıkladı. Netflix’e rakip olan Apple TV, 1 Kasım’dan itibaren 100 ülkede kullanılabilir olacak.

Akıllı telefon dünyasının öncülerinden olan Apple, yeni telefon modeli olan iPhone 11’i San Francisco’da düzenlenen lansmanda tanıttı.

Apple TV, mart ayında düzenlenen etkinlikle birlikte tüm dünyaya tanıtılmıştı. Ancak, yeni servisin fiyatı ve ne zaman çıkacağı belirsizliğini koruyordu. Yeni iPhone modellerinin tanıtıldığı Apple etkinliği ile birlikte bu servisle ilgili merak edilen sorular da netlik kazandı. Apple, Netflix’e rakip olarak Apple TV Plus’ı 1 Kasım’da 100’ü aşkın ülkede kullanıma sunacak.

1 KASIM’DAN İTİBAREN KULLANILABİLİR OLACAK!

Apple TV Plus aylık ücreti 4.99 dolar olarak açıklandı. Hizmet, 100 ülkede 1 Kasım’dan itibaren kullanılabilir olacak.

Netflix gibi rakiplerinin karşısına çıkacak olan Apple TV Plus, yeni Mac, iPhone ya da iPad alan kullanıcılara ise 1 yıl boyunca ücretsiz olarak sunulacak.

PROGRAM VE DİZİLER DE TANITILDI!

Özel içeriklerin olacağı Apple TV Plus’ta yayınlanacak bazı program ve dizilerin tanıtımları da etkinlikte yayımlandı.

Yayınlanacak içerikler arasında For All Mankind, Dickinson ve The Morning Show’un olduğu açıklandı.

Netflix’in aksine Apple TV Plus, Mac platformlarında yer alacak uygulaması ile kolayca MacOS kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sunacak. Aynı zamanda akıllı TV’ler üzerinden de uygulamayı kullanmak mümkün olacak.

APPLE ÜRÜNÜ ALANLARA 1 YIL ÜCRETSİZ

Apple TV Plus’ın aylık 4.99 dolar olacağı duyuruldu. Apple ürünü alanlara 1 yıl Apple TV+ ücretsiz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz