Alışveriş Artık Wish İle Eğlenceli!

0
3847

Alışveriş uygulamaları içinde belki de en keyiflisi Wish! Her şeyi uygun fiyata alabileceğiniz uygulamada fırsatlar sizi bekliyor. Hatta bu uygulamada bazı ürünlerin ücretsiz olduğunu biliyor muydunuz? Yalnızca kargo ücreti ödeyerek birbirinden güzel ürünleri ucuza satın alabilirsiniz. 500 milyonu aşkın kullanıcı sayısıyla Wish oldukça dikkat çekiyor. Sizler de bu alışveriş çılgınlığına vakit geç olmadan katılabilirsiniz. Hadi o zaman hemen Wish-Alışveriş Artık Eğlenceli uygulaması ile tanışalım!

Uygulamayı Play Store ve App Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Wish-Alışveriş Artık Eğlenceli uygulamasının en güzel yanı Türkçe dil desteğinin olması. Normalde bu tür alışveriş uygulamalarında ne yazık ki dil desteği olmayabiliyor. Halbuki Wish ile alışveriş yapmak, Türkçe dil desteği sayesinde oldukça basit. Uygulama cihazınızda yalnızca 107.3 MB yer kaplar. Bu açıdan depolama alanınızı fazla doldurmadığını söylemeliyiz.

Wish’te Neler Satılıyor?

wish ios

Bir alışveriş uygulamasında ihtiyacınız olan her şeyi hayal edebilirsiniz. Popüler giyim ürünlerinin bulunduğu Wish uygulaması sayesinde modaya ayak uydurabilirsiniz. Normalde çok pahalıya satılan parçaları Wish ile ucuza satın alabilirsiniz. Birbirinden tarz ayakkabıları uygulamada bulabilirsiniz. Elektronik denildiğinde de akıllara gelen Wish’te teknolojinin kalbi atıyor. Sizler de son çıkan elektronik ürünleri burada bulabilirsiniz. Aletler, dronlar, spor malzemeleri, hepsi ve daha fazlası Wish uygulaması ile cebinizde!

Uygulamanın en güzel yanı 30 gün içinde iade hakkınızın bulunması. Elbette bunu yaparken ve ürünlerinizi satın alırken kargo ücretlerine önceden dikkat etmelisiniz. Eğer Wish uygulamasını bilinçli bir şekilde kullanırsanız tasarruf etmeniz mümkün. Mağazalarda, avmlerde bulamayacağınız fiyatlar Wish’e özel fırsatlarla geliyor. Uygulamanın ekstra indirimli ürünleri oluyor. Bu ürünleri takip edip sepetinize attığınızda daha fazla indirim kazanıyorsunuz.

wish uygulamasi

Wish-Alışveriş Artık Eğlenceli uygulaması ile siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz. Sipariş izleme özelliği sayesinde her şey kontrolünüz altında. Ürününüz yola çıkmaya hazır mı, yolda mı ve ne zaman teslim edilir gibi tüm soruların yanıtını alabiliyorsunuz. Özel müşteri desteği de bulunuyor. Fakat yinede ufak bir hatırlatma yapalım. Bu tür uygulamaları yüklemeden önce kullanıcı yorumlarını okumakta fayda var. Özellikle uygulamanın Play Store mağazasındaki yorumlarında dikkatimizi çeken birkaç şey oldu. Uygulamada satılan ürünler oldukça uygun fiyatlı fakat göz ardı edilen şey Gümrük fiyatları ve kargo ücretleri olabilir. Ürününüz oldukça geç tarihlerde gelebilir. Özellikle 1 Haziran sonrasında değişen tarifeler sonucunda durumun Türkiye’ye nasıl yansıdığına dikkat etmek gerekiyor. Aksi takdirde 11 TL’lik bir ürün satın alıp 45 TL ödeme yapmanız gerekebilir.

Uygulama hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. 🙂

Wish: Uygun Fiyatlı Alışveriş
Wish: Uygun Fiyatlı Alışveriş
Developer: Wish Inc.
Price: To be announced
  • Wish: Uygun Fiyatlı Alışveriş Screenshot
  • Wish: Uygun Fiyatlı Alışveriş Screenshot
  • Wish: Uygun Fiyatlı Alışveriş Screenshot
  • Wish: Uygun Fiyatlı Alışveriş Screenshot
  • Wish: Uygun Fiyatlı Alışveriş Screenshot
  • Wish: Uygun Fiyatlı Alışveriş Screenshot
‎Wish - Shopping Made Fun
‎Wish - Shopping Made Fun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz