Netflix, İstanbul’da Ofis Açıyor

0
971
netflix istanbulda ofis aciyor

Netflix, Türkiye’de ofis açma kararı aldığını duyurdu. ABD merkezli medya devi, Türkiye’deki yatırımlarına yenisini ekleyerek İstanbul’da ofis açacağı bilgisini paylaştı.

Dünyanın en popüler dijital yayın platformlarından biri olan Netflix, Türkiye’de ofis açmayı planlıyor. 2021 yılının ikinci yarısında açılması beklenen ofisin adresi İstanbul olarak belirlendi. Netflix’in bu adımı, yerel yapımların artması ve küresel olarak tanınması için katkı sağlayacak. Netflix CEO’su Reed Hastings, Türkiye’deki yatırımlarına devam edeceklerini de belirtti.

İstanbul’da açılacak olan Netflix ofisiyle ilgili Hastings, “Türkiye, zengin kültürü ve köklü hikaye anlatma geleneği ile bizim için çok değerli bir ülke. Bu nedenle muhteşem bir şehir olan İstanbul’da ofis açacak olmak bizi gururlandırıyor. Türkiye’ye yönelik bağlılığımızı net bir şekilde ortaya koyan bu karar, dünyanın dört bir yanında keyifle izlenecek daha fazla Türk yapımı üretmemize katkı sağlayacak. Türkiye’deki 3 milyonu aşkın üyemize ve tüm paydaşlarımıza destekleri için teşekkür ederiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz