Sepetix – Fiyat Karşılaştırma & Aktüel Ürünler

0
2566
sepetix fiyat karsilastirma uygulamasi

Alışveriş yaparken bütçenize uygun bir planlama yapmak artık çok kolay. Sepetix – Fiyat Karşılaştırma & Aktüel Ürünler mobil uygulaması, alacağınız ürünleri sizin için kolaylıkla karşılaştırıyor. Hem paranızdan hem de zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlayan bu uygulama, market alışverişlerinizi son derece kolaylaştıracaktır. Sepetix, sizin için en ekonomik ve ürün çeşitliliği fazla olan marketi bulmanıza yardımcı oluyor. Uygulamanın özelliklerine yakından bakalım.

Sevdiğin Marketleri Hızlıca Karşılaştır

Sepetix – Fiyat Karşılaştırma & Aktüel Ürünler tüm marketlere tek uygulama üzerinden ulaşmanızı sağlıyor. Bu sayede market alışverişiniz için size en iyi seçenekleri gösteriyor. Sepetix ile alışveriş listenizdeki ürünleri tek tek karşılaştırmak yerine ürünlerin toplam fiyatları üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz. Bütçeniz için tasarruf sağlarken zamanınızdan da kazanabilirsiniz. Sizin için en ekonomik olan marketi bulmak birkaç dakikanızı alacaktır.

Sepetix’i kullanırken yapmanız gereken ihtiyacınız olan ürün listesini oluşturmak. 13 ana kategori ve 123 alt kategori arasından alacağınız ürünleri seçerek sepetinize ekliyorsunuz. Böylelikle alışveriş listeniz uygulama üzerinde oluşturuluyor. Alışveriş listenizdeki ürünler Sepetix tarafından marka, ürün gramajı olarak analiz edilip en ekonomik olan market ekranınıza getiriliyor. Alışverişinizi hangi marketten ne kadar ücretle yapabileceğinizi bu şekilde görmüş oluyorsunuz. Marketleri dolaşmanıza gerek kalmadan alışverişiniz için en uygun marketi bulabilirsiniz.

Market alışverişlerinizi son derece kolaylaştıran Sepetix – Fiyat Karşılaştırma & Aktüel Ürünler uygulaması, toplam fiyatlar üzerinden karşılaştırma yapmasıyla fark yaratıyor diyebiliriz. Birçok fiyat karşılaştırma uygulamasında ürünler tek tek inceleniyor. Bu şekilde çok fazla zaman harcayabiliyoruz. Sepetix ise bu özelliğiyle zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Özellikle toplu alışveriş yapmayı sevenler, bu uygulamadan memnun kalacaktır.

Sepetix – Fiyat Karşılaştırma & Aktüel Ürünler uygulamasında marketlerin güncel indirimlerini de takip etmek mümkün. Uygulamada, marketlerin haftalık aktüel ürün katalogları yayınlanıyor. Buradan indirimdeki ürünlere kolaylıkla göz atabilirsiniz.

Bütçeniz için en uygun seçimleri en kısa sürede yapmanızı sağlayan Sepetix – Fiyat Karşılaştırma & Aktüel Ürünler uygulamasını sizin de denemenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

‎Sepetix
‎Sepetix
Developer: Kemal Uzel
Price: Free
  • ‎Sepetix Screenshot
  • ‎Sepetix Screenshot
  • ‎Sepetix Screenshot
  • ‎Sepetix Screenshot
  • ‎Sepetix Screenshot
  • ‎Sepetix Screenshot
  • ‎Sepetix Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz