My Tamagotchi Forever İle Eski Günlere Dönelim

0
2456

90’ların vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi olarak bilinen Tamagotchi bebekleri Bandai Namco firmasının yeni nesil üretimi ile birlikte geri döndü. App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek olan oyun bir çok kişinin daha önceden sanal bebekler olarak bildiği oyunun yeni nesli olarak mağazalarda yerini aldı.

My Tamagotchi Forever Uygulaması Özellikleri

15 Mart tarihi itibari ile hem Google Play Store için hem de App Store için indirilmeye hazır bir şekilde sunulmuş olan My Tamagotchi Forever Uygulaması eski sanal bebek oyunun hayvan besleme, bakımını yapma, ilgi gösterme gibi özellikleri ile birlikte oyuncuların beğenisine çıkarıldı. Oyunun çıkış tarihinin 20. yaş gününe özel mobil uygulama olarak çıkarılmış olması eski özelliklerinin yeni teknoloji ile birlikte donatılmış olduğunu göstermektedir. Eski sanal bebek oyunlarının piksel şeklinde sunuluşu o dönemin teknolojisi ile kıyaslandığı zaman şimdilerde 3D kalitesi ile birlikte oyuncuların oynayabilmesi adına mağazalarda yerini aldı.

My Tamagotchi Forever Uygulaması Oynama

Tamagotchi karakterlerinden birini seçerek gün içerisindeki beslenme, yıkanma, uyutma ve ilgi gösterme gibi işlemlerinin yapılacağı oyun içerisinde birçok farklı karakter yer alıyor.

Oyunu oynayabilmek için akıllı cihaz kullanıcısının App Store üzerinden ya da Google Play Store üzerinden oyunu cihazına indirerek kurması gerekiyor. Oyuna giriş yapıldıktan sonra verilen karakterlerden bir tanesini seçerek bu karakterin bebeklikten itibaren bütün bakım işlemini oyuncu üstleniyor.

My Tamagotchi Forever Uygulaması oyunu geliştiren firma üzerinden her iki platformda indirilmeye hazır bir şekilde yer alıyor. Oyunun içeriğinde bulunan karakterlerin giyim ve kıyafet gibi alanlarda da bakımını üstlenmek mümkün olurken 90’ların oyunu olarak bilinen Tamagotchi yeni nesil ile buluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz