Erkekler’e Özel Fotoğraf Düzenleme Uygulaması | Manly – Photo Editor for Men

0
3932

Manly – Photo Editor for Men Uygulaması erkeklere özel olarak geliştirilen bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Erkeklerin kas yapısını düzenleyebileceği, yüz tonunu yeniden ayarlayabileceği ve dövmelerinin tonunu ayarlayabileceği fotoğraf düzenleyici olarak iOS akıllı mobil cihazlara özel olarak geliştirilmiş uygulamadır. Uygulama iOS 9.0 ve sonrası sürüme uygun olarak üretilmiştir. Bu amaçla iPhone 5S, iPhone 6 ve iPhone 6Plus, iPhone 7 ve 8 modelleriyle uyumludur. Program sayesinde kaslarınızın fotoğrafını çektikten sonra düzenleme yapmanız ve ayrıca yüz hattınızı da yeniden editleme imkanı bulabileceğiniz bir uygulama olarak geliştirilmiştir.

Desteklenen Cihazlar

Sadece iOS mobil cihazları destekleyen yazılım iPhone 5 ve 5S serisi ve sonrası ile uyumluluk göstermektedir. iOS 9.0 sürümü ve sonrası için hazırlanmış bir yazılım olduğundan dolayı her telefon modeliyle uyumluluk göstermez. Bu yönüyle tamamen özel olarak hazırlanmış bir uygulama niteliği taşır. Her yönüyle kullanıcılarının fotoğraflarını yeniden düzenleme ve hazırlama imkanı bularak çözünürlük kalitesini ayarlama, renk tonlaması yapma ve daha birçok efekt ekleme imkanını da sunmaya devam eden özellikte hazırlanmıştır.

Ekran Görüntüsü Alma

Uygulama ayrıca kullanıcılarına sunduğu bir diğer özellik ekran görüntüsü gönderme özelliğinin bulunmasıdır. Günümüzde arkadaşlarımızla, iletişim halinde olduğumuz kişilerle sohbet ederken mutlaka ona görsel olarak göstermemiz gereken bir şeyler ihtiyacı hissederiz. Link paylaşımı bazen uzun cümleler nedeniyle sıkıcı olabilmektedir. Bunun için en ideal olarak ilgili alanın ekran görüntüsünü alabilme imkanı sunan yazılımlara ihtiyaç duyulur. Bu bakımdan ekran görüntüsü alma imkanı da veren bu yazılım sayesinde her anlamda kaliteli bir uygulama olarak iOS işletim sistemini destekleyen cihazlarda rahatlıkla kullanılması mümkün olacaktır. Bütünüyle bu özellikleri yönünden düşünülerek her anlamda profesyonelce hazırlanmış yazılımdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz