eBroşür ile Bütün Broşürler Cebinize Geliyor

0
3677

Türkiye’nin lokasyon bazlı ilk promosyon ve kampanya sitesi olan ebrosur.com şimdi de mobil uygulaması ile kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor. Android ve iOS platformlar için oluşturulan bu mobil uygulama birbirinden güzel broşürleri içinde barındırıyor. Yazının devamında eBroşür mobil uygulaması hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

eBroşür mobil uygulaması ülkemizde daha önce yapılmayan bir fikir ile karşımıza çıkıyor. Yüzlerce marka ve mağazanın broşür ve kataloglarını aynı platform altına toplayan bu uygulama tek pencere altında bütün marketlerin birleşmesini sağlıyor.

eBroşür mobil uygulaması sayesinde hangi mağazada hangi indirimin olduğunu ya da hangi ürünlerin geleceğini öğrenmek için oraya gitmenize gerek kalmıyor. Çünkü marketin broşürleri cebinize geliyor. Bu sayede oturduğunuz yerden istediğiniz şekilde marketler tarafından oluşturulan broşürleri takip edebiliyorsunuz.

eBroşür mobil uygulamasının kullanıcıların işini kolaylaştıran birbirinden güzel özellikleri bulunuyor. Bu özelliklerin başında ise uygulama içinde ürün bazlı arama yapabiliyor olmanız. Bu özellik sayesinde aradığınız bir ürünün birden fazla mağazada karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Size en uygun olanı belirleyip o mağazaya gidebilirsiniz.

eBroşür uygulaması harita bazlı çalışan bir uygulamadır. Uygulama içinde yüzlerce markete ait olan binlerce şubeyi görüntüleyebilirsiniz. Bu mağazaların konum bilgilerini istediğiniz şekilde inceleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde birbirinden farklı kategoriler yer alıyor. Bu kategoriler arasında istediğinizi seçerek sadece ilgilendiğiniz alan ile ilgili broşürleri listeleyebilirsiniz. Ayrıca bu kategorilere ya da ilgilendiğiniz mağazaya abone alarak yeni bir broşür eklendiği zaman bildirim alabilirsiniz.

eBroşür mobil uygulaması bütün iOS ve Android işletim sistemini destekleyen cihazlarda sorunsuz olarak çalışan bir uygulamadır. Üstelik bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından indirilen ve kullanıcılardan olumlu yorumlar almayı başaran bu uygulamayı Google play ve App store mağazalarından indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz