Martı, Elektrikli Araç Hizmeti Sunmaya Hazırlanıyor

0
850

Martı, ulaşımı kolaylaştıran hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Elektrikli scooter ile büyük ilgi gören Martı şimdi de elektrikli araçlar ile İstanbul’da hizmet vermeye başlayacak.

Trafikte kullanım kolaylığı sunan ve çevre dostu olan elektrikli scooter’lar artık birçok şehirde kullanılıyor. Martı, bu hizmetine yeni bir alternatif eklemeye hazırlanıyor. Şirketin kurucusu Oğuz Alper Öktem, sosyal medya hesabından yeni projelerini paylaştı. Yakında Martı, elektrikli araçlarıyla İstanbul yollarında karşımıza çıkacak.

Martı, Elektrikli Araç Hizmetiyle Yollarda Olacak

Oğuz Alper Öktem’in yaptığı paylaşımda, şirketin yeni projesiyle İstanbul’da tanışacağımızı görüyoruz. Elektrikli scooter hizmeti de ilk olarak İstanbul’da başlatılmıştı. Devamında birçok ilimizde bu hizmet verilmeye başlandı. Martı’nın yeni projesi olan elektrikli araçları da kullanıcı deneyiminden sonra diğer şehirlerde görmeye başlamamız mümkün.

marti elektrikli arac

Elektrikli aracın fotoğrafını Instagram hikayesinde paylaşan Öktem, “On binlercesi sokağa çıktığında, İstanbul’a yakışacak mı?” notunu düştü. Şu an için hazırlık aşamasında olan yeni hizmetle ilgili detaylar verilmedi. Araçları kullanabilmek için hangi şartların gerektiğini ve ne zaman hizmete sunulacağını bilmiyoruz. Kesinleşen detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz