Tempo Video Editor

0
3904

Tempo Video Düzenleyici, Fly Labs’in ağır çekim ve hızlandırılmış videolar için nihai ve en iyi uygulaması diyebiliriz. Tempo ile videolarınızı yavaşlatabilir ya da gerçek zamanlı olarak hızlandırabilir, bu sayede yaratıcı olabilirsiniz. Fly Labs’in videolar için geliştirdiği son uygulaması Tempo’da, videolarınızdaki zaman boyutlarını keşfedebilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi dilediğinizde hesabınızı Pro’ya yükselterek Tempo’da oluşturduğunuz videolara müzik ekleyebilirsiniz. Arka plana eklediğiniz müziğin, videonuzun hızlandırılmış ya da ağır çekim görüntüsü ile mükemmel uyum sağlayarak inanılmaz bir etki yaratması kaçınılmaz olacaktır. Müziğin başlangıç ve bitiş seviyelerini belirlemek ise tamamen size kalmış.

Uygulama en iyi performansı iPhone 5s ve üst modellerde gösteriyor. Bu mükemmel uygulamanın geliştiricisinden ve diğer aplikasyonlarından da söz etmek gerekir ise, Fly Labs videolara yaratıcılık getirerek bunun daha da yaygın hale gelmesini hedefliyor. Videoların, kendinizi ifade etmek için en zengin dijital araç olduğunu ifade eden Fly Labs’in isteği ise; kendinizi ifade etmek amacı ile kullandığınız yazma, çizme ve fotoğraflama araçları gibi video yaratıcılığının da yaygın hale gelmesi. Geliştiricinin, Tempo Video Editor dışında daha önce piyasaya sürdüğü 3 aplikasyon daha bulunuyor ve bunların hepsi yine video yaratıcılığı için geliştirilen uygulamalar olarak AppStore’da yerini alıyor: Fly Video Editor, Clips Video Editor, Crop on the Fly.

Bazen cool olmak istiyoruz, bazen de mizahımızı ön plana çıkarmak. Tüm yakaladığımız bu anları ölümsüzleştirmek, aynı zamanda kendi imzamızı işin içine katmak istediğimizdeyse; Tempo Video Editor ideal bir uygulama olarak bizi karşılıyor. Bunun yanı sıra, görsellik ve açılar sözcükleri sizde akan suları durduruyorsa, hemen App Store’u ziyaret edin, uygulamayı ücretsiz olarak indirin. iPhone ve iPad’lerinizde oluşturduğunuz videolara kendi vizyonunuzu katın.

Genel olarak basit bir tasarıma sahip olan Tempo Video Editor uygulaması, 2.0 olarak güncellenen versiyonu sayesinde artık 4k videoları da destekliyor. Hiçbir boş anınızı es geçmeden soluğu sosyal ağlarda alıyorsanız ve trendleri yakından takip edenlerdenseniz; Tempo Video Editor ile dijital ortamınıza renk katabilir, eğlenceli videolarınız ile takipçilerinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz.

FlyLabs Google, Inc tarafından satın alınmıştır. Bu sebeple uygulamalar storelardan geri çekildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz