Kitap Bul – Fiyat Karşılaştırma

0
7192
kitap bul - fiyat karsilastirmasi

Kendimize vakit ayırdığımız anları en iyi şekilde değerlendirmek için çeşitli hobiler ya da alışkanlıklar ediniriz. Kitap okumak, bu vakitleri değerlendirmek için en etkili ve en çok tercih edilen eylemlerden biri. Kitaplar kimi zaman sizi bulunduğunuz yerden uzaklaştırarak aklınızı başka konulara yönlendirebilmenize, kimi zaman da farklı alanlarda yeni bilgilerle tanışmanızı sağlayarak kendinizi geliştirmenize yardımcı olmaktadır. İnsan ruhuna en iyi gelen ilaçlardan biri olarak görülen kitap okuma, istediğimiz zaman istediğimiz yerde gerçekleştirebilmemiz yönüyle de oldukça pratik bir eylem. Kitapların faydalarından bu kadar bahsetmişken kitaplara ulaşım konusuna da değinmek gerekiyor. Eğer sıkı bir kitap okuyucuysanız kütüphanenize eklemek istediğiniz kitapları alırken tabi ki bütçenizi düşünerek hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak daha uygun fiyatlara daha fazla kitap alma şansınız da mevcut oluyor. Sizlerle tanıştıracağımız Kitap Bul – Fiyat Karşılaştırması uygulaması sayesinde araştırma yapmanıza gerek kalmadan kitap alışverişinizin daha kolay hale gelmesini sağlayabilirsiniz. O halde sizlere bu uygulamadan bahsedelim. 

Kitap Bul – Fiyat Karşılaştırma uygulaması, aradığınız kitapların en popüler kitap satış sitelerindeki fiyatlarını karşınıza getiren bir mobil uygulama. Böylelikle satın almak istediğiniz kitabın en uygun fiyata nerede satıldığını görüntüleyerek ona göre bir alışveriş tercihi yapabiliyorsunuz. Uygulama ile hızlı ve pratik bir şekilde ulaştığınız kitap fiyatı listesinden kitaplara ait detaylı bilgilere de erişebiliyorsunuz. Kitapları sepete ekleyerek, oluşan toplam fiyat bilgisini ve her bir siteden alacağınız kitapların fiyat toplamlarını ayrı bir şekilde görüntüleyebilme imkanınız da var. Kitap Bul – Fiyat Karşılaştırma uygulamasının en işlevli özelliklerinden biri de barkod okuma özelliği. Bu özelliği kullanarak elinizde bulunan bir kitabın en ucuz fiyatına ulaşabilirsiniz. Ayrıca anasayfa üzerinden uygulamada kayıtlı olan popüler kitap satış sitelerinin ‘‘çok satan kitaplar’’ listelerine de hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.  

Uygulamada Hangi Kitap Satış Siteleri Var? 

Kitap Bul – Fiyat Karşılaştırma uygulaması içinde IdefixHepsiburada, D&R, Kitap Yurdu, BKM Kitap, Pandora, Kitap Seç, Kidega, Ucuz Kitap Al, Amazon Kitap ve Kitapkolik sitelerinden kitap fiyatlarını görebilirsiniz. 

Aradığınız kitaplar için sizin yerinize hızlı ve pratik bir şekilde karşılaştırma listesi hazırlayan bu uygulamayı Play Store’dan yükleyebilirsiniz. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz