Kirakira+ ile Fotoğraf ve Videolarınız Parıldasın

0
3220
Kirakira+ ile Fotoğraf ve Videolarınız Parıldasın

Instagram uygulaması, kuşkusuz ki dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında geliyor. instagram kullanıcıları fotoğraflarını ve videolarını düzenlemek, daha etkileyici ve dikkat çekici hale getirmek için pek çok mobil uygulama kullanıyor. Kirakira+ uygulaması da Instagram kullanıcılarının son dönemlerde en çok kullandıkları programların başında yer alıyor. Peki, popülaritesi her geçen gün biraz daha artış gösteren Kirakira+ uygulaması ne işe yarıyor?

Kirakira+ mobil uygulaması, cep telefonunuzu kullanarak fotoğraflarınızı renklendirmeye yarayan en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama sayesinde çekmiş olduğunu fotoğraf ve videolara çeşitli parıltı efektleri ekleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınınız saçtığı parıltılar ile göz kamaştıracak.

Bu uygulama bildiğiniz fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarının aksine sadece bir göreve odaklanıyor. Yalnızca parıltı ekleme üzerinde yoğunlaşan uygulama, kullanıcılarının beklentilerini fazlası ile karşılıyor diyebiliriz. Kirakira+ uygulaması sayesinde bir yılbaşı ağacını daha renkli hale getirebilir, lunaparkta gezerken bir dönme dolaba eşsiz parıltılar ekleyebilirsiniz.

Kirakira+ mobil uygulaması iphone ve ipad’i destekleyen bir uygulamadır. Yani uygulamayı iOS işletim sistemini destekleyen bütün cihazlarda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Uygulama, kullanımı oldukça kolay bir uygulamadır. Yapmanız gereken tek şey fotoğrafı o an çekmek ya da daha önce çektiğiniz bir video ya da fotoğrafı galeriden açmak olacaktır. Ardından uygulama içerisinde yer alan parıldama efektlerinden en uygun olanı seçerek fotoğraf ya da videonuza ekleyebilirsiniz. Uygulamanın ekranında bulunan buton ile parıldama efektini istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu anlamda kullanıcılarına kontrol yetkisi sunan uygulama olumlu yorumlar alıyor.

Eğer fotoğraf ve videolarınıza farklı bir hava katarak fark yaratmak istiyorsanız siz de Kirakira+ mobil uygulaması sayesinde bunu başarabilirsiniz. Uygulama profilini ziyaret ederek yapılan yorumları ve kullanıcı deneyimlerini okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Instagram kullanıcılarının en yeni keşiflerinden bir tanesi olan Kirakira+ uygulamasını 3.46TL karşılığında indirebilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan App Store linkine tıklayabilirsiniz. Video ve fotoğraflarınızın parlamasını istiyorsanız bu uygulamayı hemen indirip kullanmaya başlamalısınız.

‎kirakira+
‎kirakira+
Developer: bytes inc.
Price: ₺39,99
  • ‎kirakira+ Screenshot
  • ‎kirakira+ Screenshot
  • ‎kirakira+ Screenshot
  • ‎kirakira+ Screenshot
  • ‎kirakira+ Screenshot
  • ‎kirakira+ Screenshot
  • ‎kirakira+ Screenshot
  • ‎kirakira+ Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz