Weather Status Hava Durumu Uygulaması

0
2416
Weather Status Hava Durumu Uygulaması

Weather Status, App Store üzerinde bulunan ve en kullanışlı olan hava durumu uygulamalarından biri. Telefonunuza indirdiğiniz andan itibaren bulunduğunuz konum ile ilgili hava şartlarını görebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kötü hava koşullarına karşı her zaman önceden hazırlıklı olabilirsiniz.

Weather Status hava durumu uygulaması konum bilgilerinizi kullanarak hava durumunu size sunuyor. Anlık olarak hava durumu bilgilerine ulaşabildiğiniz gibi ilerleyen gün hatta ilerleyen saatlerde hava durumunun nasıl olacağı da bu uygulama sayesinde cebinize geliyor.

Bu uygulama sayesinde anlık hava durumu ve sıcaklık değerlerinin gün içerisinde değişimlerini saatlik olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca sabah ve akşam olmak üzere sizin belirlediğiniz saatleri seçerek kendiniz için bir alarm oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu alarm ile mevcut konum için gün içinde ve bir sonraki gün için hava durumu bildirimlerini alabilirsiniz.

Uygulamayı yalnızca bulunduğunuz konumun hava şartlarını öğrenmek için değil istediğiniz şehrin hava durumunu öğrenmek için de kullanabilirsiniz. Bunun için uygulama içerisinde şehir ya da kasaba seçimi yapabilir ya da posta kodu ile arama yapabilirsiniz. Bu şekilde eklediğiniz şehrin şartlarını da gün be gün takip edebilirsiniz.

Weather Status ücretsiz bir mobil uygulamadır. Bu uygulamayı kullanabilmek için yapmanız gereken ilk şey App Store mağazasını ziyaret ederek uygulamayı indirmek olacaktır. Ardından uygulamanın konum bilginizi kullanmasına izin vererek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamanın Premium sürümünü belli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Premium sürüm ile birlikte;

  • Normal sürümde yer alan 5 günlük hava tahmini yerine 10 günlük tahminlerden yararlanırsınız.
  • Ani hava değişimlerinde cep telefonunuza gelen bildirim ile uyarı alırsınız.
  • Uygulamanın ücretsiz sürümünde bulunan reklamlar olmadan doyasıya tadını çıkarabilirsiniz.

Uygulamanın abonelik ücreti aylık olarak alınır ve yaklaşık olarak 1,99$’dır. Dilediğiniz zaman ücretsiz sürümden Premium sürüme geçerek uygulamanın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz