Fotoğraflarınızı LightX ile Düzenleyin

0
3251

Sosyal medya uygulamalarının hayatımıza girmesi ile birlikte fotoğrafların da önemi arttı. İnternet üzerinde paylaştığımız fotoğraflar ve o fotoğraflara gelen beğeniler hayatımızın vazgeçilmez parçaları halini aldı. Bu nedenle hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazların kullanıcıları birbirinden farklı fotoğraf düzenleme uygulamaları kullanmaya başladı. Son dönemlerin en gözde fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi ise LightX. Peki, LightX mobil uygulamasını diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından ayıran özellikleri neler?

Öncelikle LightX mobil uygulaması, diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarına oranla daha fazla özelliği içerisinde barındırıyor. Uygulamanın en çok kullanılan özelliklerinden bir tanesi arkaplan kaldırma özelliği. Bu özellik sayesinde fotoğraflarınızda bulunan ve kaldırmak istediğiniz arkaplan görüntülerini saniyeler içinde yok edebilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme uygulamalarından yer alan klasik fotoğraf kesme ve birleştirme işlemlerini saniyeler içinde LightX mobil uygulaması ile yapabilirsiniz. Bunun için kesmek istediğiniz bölgeyi işaretlemeniz ve istediğiniz yere yapıştırmanız yeterli olacaktır.

LightX mobil uygulaması, bir fotoğrafı düzenlemek için birden fazla uygulama kullanmanıza gerek bırakmadan bütün işlemleri tek bir çatı altında toplamayı başarmış. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı kesip birleştirme, arkaplan kaldırma, renk değiştirme gibi işlemlerin yanı sıra birbirinden eğlenceli çıkartmalar ekleyerek fotoğraflarınızı daha renkli bir hale sokabilirsiniz.

Uygulamayı diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından ayıran özelliği ise birden fazla efekti aynı anda kullanabiliyor olmanız. İkili ve üçlü pozlama efekti sayesinde birden çok görüntüyü birbirine karıştırabilirsiniz. Birbirinden güzel karışım modu efektlerini kullanarak ortaya harika fotoğraflar çıkarabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra gelişmiş fotoğraf dönüştürme aracını kullanarak fotoğrafı belirtmiş olduğunuz en – boy oranına göre kırpabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınızı kırparken kalitesinden ödün vermemiş olursunuz. Yüzünüzde bulunan sivilce ve lekeleri yok etmek çekmiş olduğunuz selfieleri netleştirmek, saç renginiz üzerinde düzenleme yapmak, dişlerinizi beyazlatmak ve vücudunuzu şekillendirmek uygulamanın size sunduğu diğer imkanlar.

LightX mobil uygulaması ile fotoğraflarını baştan yaratabilirsiniz. Bunun için Google Play ya da App Store mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu uygulamanın ücretli olduğunu belirtelim. Uygulamayı satın almak için ise ödeyeceğiniz tutar 9,99 TL.

Uygulama hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve hemen indirmek için aşağıda bulunan profil linklerine tıklamanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz