Kelime Ezberleme: İngilizce Kelimeler

0
1907
kelime ezberleme ingilizce kelimeler uygulamasi

Hem günlük hayatında hem de iş hayatında İngilizce bilgisini geliştirmek isteyenler için birçok mobil uygulama bulunuyor. Mobil uygulamalar sayesinde yabancı dil öğrenmek daha pratik bir hale geldi. İstediğiniz seviyeden başlayarak istediğiniz tarzda öğrenme şekli ile yabancı dil konusunda kendinizi geliştirebilmeniz mümkün. En çok eğitimi alınan ve hayatımızın pek çok alanı için öğrenilmesi de neredeyse zorunlu hale gelen İngilizce’yi artık daha pratik ve hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Popülerliği artan dil öğrenme uygulamaları, İngilizce bilginizin gelişmesine ve seviyenizin ilerlemesine yardımcı olacaktır.

İngilizce öğrenmenin en önemli adımlarından biri de kelime bilgisi oluyor. Gramer bilginizin olmasının yanında İngilizce kelime hazinenizin geniş olması da oldukça önemli. Kelime bilgisi, İngilizce yazıları, konuşmaları daha iyi anlamanız ve kendinizi daha iyi ifade etmeniz için İngilizce öğrenmenin gerekli ve önemli bir aşaması diyebiliriz. Peki İngilizce kelime bilginizi eğlenceli bir şekilde geliştirmek ister misiniz? Kelime Ezberleme: İngilizce Kelimeler uygulaması, birbirinden farklı kelime öğrenme yöntemleri ile özellikle İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için geliştirilen, kullanımı kolay ve eğlenceli bir uygulama. Kelime öğrenmeyi sevdirecek Kelime Ezberleme: İngilizce Kelimeler uygulamasına yakından bakalım.

Kelime Ezberleme: İngilizce Kelimeler uygulaması, içerisinde telaffuz ve yazma egzersizleri, soru tabanlı öğrenme, görsel ve işitsel öğrenme gibi alıştırmaların bulunduğu kapsamlı bir dil öğrenme ugulaması. Uygulama, İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için ideal bir uygulama olacaktır. Uygulamadaki okuma, yazma, dinleme pratiklerinden faydalanarak etkili bir şekilde kelime bilginizi zenginleştirebilirsiniz.

Uygulamada, günlük ezberlemek istediğiniz kelime sayısını 5/10/15 kelime seçenekleri arasından belirleyebiliyorsunuz. Temel, orta ve ileri düzey kelime listelerinden de seviyenize uygun olarak seçimlerinizi yapıyorsunuz. Kelime Ezberleme: İngilizce Kelimeler uygulamasının görsel ve işitsel öğrenme yöntemiyle kelimeleri daha zevkli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kelimeyi anlatan görseller, kelimeleri daha iyi kavramanızda etkili olabilir. Bazı kelimeleri daha iyi kavramak için kısa videolar izleyebilirsiniz. Kelimelerin telaffuzlarını dinlemeniz de hem konuşmalarınız hem de konuşulanları daha iyi anlamanız açısından faydalı olacaktır.

Kelime Ezberleme: İngilizce Kelimeler uygulamasında başarınızı gösteren bir puanlama sistemi de mevcut. Uygulamada yaptığınız her alıştırmanın sonunda, nerelerde hata yaptığınızı ve nerelerde başarılı olduğunuzu detaylı olarak inceleme imkanınız bulunuyor.

Siz de İngilizce kelime bilginizi eğlenerek geliştirmek isterseniz Kelime Ezberleme: İngilizce Kelimeler uygulamasını Play Store veya App Store’dan akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Kelime Ezberleme uygulamasının, uygulama içi satın alma içerdiğini de belirtelim.

‎İngilizce - Kelime Öğrenme
‎İngilizce - Kelime Öğrenme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz