Fortnite Oyunu, Google Play Store’da Yerini Aldı

0
1073
fortnite google playde yerini aldi

Epic Games’in popüler oyunu Fortnite, iOS’un ardından Android için de nihayet yayınlandı. Android kullanıcıları, en sevilen hayatta kalma oyunlarından biri olan Fortnite oyununu Google Play Store üzerinden indirebilecek.

Google ile aralarında anlaşmazlık olan Epic Games, sevilen oyununu Google Play’de yayınlayamıyordu. Gelir paylaşımı konusunda anlaşma sağlanamadığı için Epic Games, Fortnite oyununu sadece iOS platformunda yayınlamıştı. Oyunu Android kullanıcılarına ulaştırabilmek için ise harici kaynaklarda kurulabilen bir indirme yazılımı geliştirilmişti. Artık Android kullanıcıları popüler Fortnite oyununa kolay bir şekilde ulaşabilecek. Google Play Store’da yayınlanan oyun, Android kullanıcılarının kullanımına sunuldu.

Google ile anlaştıklarını duyuran Epic Games, Fortnite oyununu resmi olarak Google Play’de yayınladıklarını açıklayarak Android kullanıcılarını sevindirdi. Android 7.1 ve üzeri işletim sistemlerinde desteklenebilen mobil oyun, konsol ve PC platformlarındaki tüm işlevleri barındırıyor. Google Play Store’da yerini alan Fortnite oyununa buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz