Intellect Uygulamasıyla Yaşam Kalitenizi Artırın!

0
1214
intellect uygulama inceleme

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızın pek çok yönünün değiştiğine tanıklık ediyoruz. Özellikle alışkanlıklarımız üzerindeki etkisi yadsınamaz. Elbette bu gelişimin yararları ve zararları bulunuyor. Biz bu yazımızda teknolojinin faydalı yönünden yararlanarak hayat kolaylaştırıcı mobil uygulamalardan birini ele almak istedik. Neredeyse tüm işlerimizi artık akıllı telefonlarımız üzerinden yapabiliyoruz. Akıllı telefonlarımız için geliştirilen birçok mobil uygulama, yaşamımızın her alanında bizlere yardımcı oluyor. Intellect uygulaması da bunlardan biri. Başarılı bir kişisel gelişim uygulaması olan Intellect, alışkanlıklarınız ve davranışlarınız üzerinde çalışmanızı sağlıyor. Gelin bu uygulamaya yakından bakalım.

Kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda size rehberlik eden Intellect: Create a Better You uygulaması, alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı inceliyor. Bu kişisel gelişim uygulaması, kişiliğiniz ve hedefleriniz için bir yol gösterici diyebiliriz. Tamamen kişisel bir plan oluşturuyorsunuz ve bu plana göre Intellect, kendinizi keşfetme ve hedefinize ulaşma yolculuğunuzda size yardımcı olur Kısa seanslar şeklinde hazırlanan programları takip ederek kendinizi tekrar yapılandırabilirsiniz.

Daha İyi Bir Sen Yarat!

Özgüvensiz mi hissediyorsunuz? Planlarınızı uygulamakta güçlük mü çekiyorsunuz? Intellect, kişisel mücadelelerinizden sizi alıkoyan tüm kısıtlayıcı davranışlarınızı ve ruh halinizi iyileştirmeyi hedefliyor. Sürekli bir şeyleri erteleme alışkanlığı ne yazık ki çağımızın en temel sorunlarından biri diyebiliriz. Çoğu zaman vakit bulamamaktan şikayet edip bu ertelemeleri yapabiliyoruz. Eğer bu alışkanlığınızdan kurtulmak istiyorsanız ilk önce bunu neden yaptığınızı bilmeniz gerekiyor. Intellect kişisel gelişim uygulaması tam da bu noktada size yardımcı oluyor!

intellect uygulamasi gorsel

Uygulamada hangi alışkanlıktan kurtulmak istiyorsanız öncelikle bu alışkanlığınızın temelindeki nedenleri öğreniyorsunuz. Buradan kendinizle ilgili çıkarımlar yaparak bu alışkanlığı geride bırakmaya yönelik çalışmalar yapıyorsunuz. Bu süreçte Intellect, size rehberlik ediyor. Bazen farkında olmadan yaptığınız davranışların alışkanlıklarınız üzerinde ne derece etkili olduğunu da görmüş olacaksınız. Uygulama hem sizlere sorduğu çeşitli sorularla hem de verdiği bilgilerle kendinizi keşfetmenizi sağlıyor.

intellect gorsel

Her ne kadar kendimizi iyi tanıdığımızı düşünsek de her geçen gün edindiğimiz deneyimlerle farklı bir yönümüzü keşfedebiliyoruz. İnsan, hayat boyu öğrenen ve deneyimleyen bir varlık olduğu için bu keşif, devamlılığını sürdürecektir. Kendini daha iyi tanımak isteyenlerin ve hayatında farklılıklar yaratmak isteyenlerin Intellect: Create a Better You uygulamasından keyif alacağını düşünüyoruz.

Uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ancak anlatımın basit ve anlaşılır olduğunu belirtelim. Uygulamayı akıllı telefonunuza yüklemek isterseniz Google Play Store ya da App Store’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz