Instagram’a Engelleme Önerisi Özelliği Geliyor

0
1281
instagram engelleme onerisi

Instagram, hesap engelleme önerisi sunacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Instagram’a gelecek yeni özellikle birlikte kullanıcılara takip önerisinde olduğu gibi engellemek isteyebileceği hesaplar için de öneri yapılacak.

Facebook’a ait popüler sosyal medya platformu Instagram, yeni özelliğiyle kullanıcılara yeni bir öneri listesi oluşturacak. Takip edebileceğiniz hesapları öneren platform, artık engellemek isteyebileceğiniz hesapları da önerebilecek. Engellenen hesaplar kısmına ekleneceği belirtilen yeni özelliğin, Facebook ile entegre şekilde çalışacağı tahmin ediliyor. Facebook’ta engellenen hesapların bulunduğu listenin tespit edilmesiyle bu hesaplar, Instagram hesabınızda da engelleme önerileri olarak sunulacak.

instagram engelleme onerisi gorsel

Engellenmiş Facebook hesapları, Instagram’da engelleme önerilerinde görülebilecek ve kullanıcılar dilerse o hesapları Instagram’da da engelleyebilecek. Dolayısıyla bu özellik Instagram ile Facebook hesaplarını eşleştirmiş kullanıcılarda aktif olabilecek. Henüz geliştirme aşamasında olan özelliğin yakın zamanda kullanıma sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz