Spotify, Masaüstü Uygulamasını Yeniden Tasarlıyor

0
976
spotify yeni tasarim

Spotify, masaüstü sürümünün tasarımında değişiklik yapmaya hazırlanıyor. Daha modern ve sade bir görünüme sahip olduğu görülen yeni tasarım, Spotify web oynatıcısıyla benzerliğiyle de dikkat çekiyor.

Popüler dijital müzik servisi Spotify’ın tasarım değişikliğiyle ilgili hazırlıkları, Jane Manchun Wong tarafından ortaya çıkarıldı. Wong’un paylaştığı ekran görüntülerinde, masaüstü uygulaması için web oynatıcısının arayüzüne benzer bir tasarım görülüyor. Wong, paylaştığı görüntüler için “Spotify, masaüstü sürümünü kendi web oynatıcısından ilham alarak yeniden tasarlıyor.” ifadelerini kullandı.

spotify yeni tasarim gorsel

Spotify’ın yeni tasarımının rastgele seçilmiş sınırlı sayıda kullanıcı ile bir süredir test edildiği söyleniyor. Yeni tasarıma geçmek zorunda kalan kullanıcıların eski görünüme dönme gibi bir seçeneklerinin olmadığı da belirtiliyor.

spotify yeni tasarim gorsel 2

Yeni arayüzün tüm kullanıcılar için ne zaman kullanıma sunulacağı henüz bilinmiyor. Yeni tasarıma ait görüntülerle ilgili görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz