Instagram İçin Takipçi Analizi

0
12001
instagram-analiz-araci

Heyecan verici uygulamalardan birisi olan Instagram için Takipçi Analizi diğer uygulamalardan oldukça farklı. Öyle ki sahip olduğu özelliklerle rakiplerini geçti gibi. Kullanıcı odaklı bir uygulama olmasının yanı sıra tamamen türkçe. Üstelik kullanıcıları için imkanda sınır tanımıyor. Gelin birlikte Instagram için Takipçi Analizi uygulamasıyla tanışalım!

Uygulamanın bir özelliği olan otomatik takibi bırakma kalbimizi fethetti. Bir uygulama düşünün, sizi takip etmeyi bırakanları tespit ediyor. Yetmiyor birde onları otomatik olan takipten çıkartıyor. Ruhunuzun bile duymadığı bu işlemle büyük sosyal medya hesaplarınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz. Sıradan uygulamalar kullanıcı listeleri oluşturup bunları yönetebilmenize izin vermez. Halbuki bu uygulama sayesinde listelerinizi ayrı ayrı yönetmeniz mümkün. Listelerinizde bulunan kişileri takip etme, takibi bırakma, engelleme, engeli kaldırma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Uygulamanın avantajlarından birisi de bütün verileri grafiksel istatistikler eşliğinde sunmasıdır. Özellikle yine büyük sosyal medya hesabına sahip olan kişiler için bu istatistikler önemlidir. Hesabınızın takip edilen ve takipçi analizlerini gözlemleyerek kendinize bir yol haritası çizebilirsiniz. Ayrıca yalnızca kişilerinizi değil gönderilerinizi de gözlemleyebilirsiniz. Toplam beğeni sayınızın, gönderi sayınızın, yorum sayınızın kontrolü artık sizde!

Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra dilerseniz premium paketler satın alarak bütün özellikleri aktif edebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan reklamlar kullanım esnasında bir sıkıntı yaratmıyor. Fakat yinede kapatmak isterseniz Reklamları Kaldır sürümünü satın almanızı tavsiye ederiz.

Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken Store’lardan uygulamayı indirmek. Sonrasında üyelik işlemlerinizi tamamlayıp, Instagram hesabınıza giriş yapın. Ardından bütün özellikleriyle Instagram için Takipçi Analizi kullanıma hazır.

Takipçi analizi uygulamalarını indirilirken mutlaka dikkatli olmalısınız. Bu konuda hassas davranılarak güvenilir uygulamalar kullanılmalıdır. Çünkü kendi kişisel Instagram hesabınızı bağladığınız, güvenilir olmayan uygulamalar bilgilerinizi izinsizce kullanabilir. Hatta bu yüzden Instagram hesabınızı bile kaybedebilirsiniz. Instagram için Takipçi Analizi birçok özelliğini premium üyeliklerde aktif etse bile kesinlikle denemeye değer bir program. Hesabınızı güvenerek bağlayabileceğiniz bu uygulama, aldığı üyelik ücretinin de hakkını veriyor. Bu yüzden sonrasında pişman olmaktansa en başından önlem almakta yarar var diyebiliriz.

Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

‎CCSoft+ Takipçi Analizi
‎CCSoft+ Takipçi Analizi
Developer: CAN CERMIKLI
Price: Free+

Uygulamayı indirmek isteyen Google Play kullanıcıları için;

Instagram için Takipçi Analizi
Instagram için Takipçi Analizi
Developer: CC Soft
Price: Free
  • Instagram için Takipçi Analizi Screenshot
  • Instagram için Takipçi Analizi Screenshot
  • Instagram için Takipçi Analizi Screenshot
  • Instagram için Takipçi Analizi Screenshot
  • Instagram için Takipçi Analizi Screenshot
  • Instagram için Takipçi Analizi Screenshot
  • Instagram için Takipçi Analizi Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz