Instagram ’da Yeni Özellik! Durum Ayarlama

0
3291
instagram durum ayarlama ozelligi

Instagram’a bir yeni özellik daha ekleniyor. WhatsApp’ın sevilen özelliklerinden biri olan “durum ayarlama” özelliği, Instagram platfomuna da eklendi.

Popüler sosyal medya platformu Instagram, yeni özelliklerle kullanıcıları buluşturmaya devam ediyor. Yeni kazandığı özelliklerden biri de  “durum ayarlama” özelliği oldu. WhatsApp’ta gördüğümüz bu özellik şimdi de Instagram kullanıcılarına sunulacak.

Yeni özellik; kullanıcıların meşgul, müsait olarak durumlarını paylaşmalarını mümkün kılıyor. Durum ayarlama özelliğinin sadece mobil uygulamada bulunduğunu belirtelim. Kullanıcı adının altında bulunan “durum ayarla” seçeneğine dokunarak bu özellikten yararlanılabilecek. İstediğiniz durumu işaretleyerek profiliniz için hangi durumun gösterileceğini seçebilirsiniz.

Durum ayarlama özelliği, kademeli olarak dağıtılıyor. Özelliğin tüm kullanıcılara ulaşması biraz zaman alacaktır. Peki, siz Instagram’a eklenen yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Dilerseniz yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz