Kelime Çarkı – En Popüler Kelime Bulmaca Oyunu

0
1615
kelime bulmaca carki uygulama inceleme

Kelime bulmaca oyunları, uygulama mağazalarının en çok indirilen oyun kategorilerinden biri diyebiliriz. Mobil oyunculara eğlenceli zamanlar sunan kelime bulmaca oyunları aynı zamanda kelime bilginizi de artırıyor. Yeni kelimeler öğrenmek için heyecan verici bir oyun arıyorsanız sizleri Kelime Çarkı ile tanıştıralım. 7 kıtanın ve inanılmaz şehirlerin saklı yerlerini keşfederken kelime haznenizi geliştirmek de eğlenceli olacaktır. Hadi o zaman oyunun özelliklerine bakalım.

Kelime Çarkı – En Popüler Kelime Bulmaca Oyunu, zor seviyelerle dolu dünyayı keşfederken kelime bilginizi test edecek. Oyunda, başka kıtalara seyahat etmek için mektupları birleştirmeniz gerekiyor. Bunun için bulmacaları doğru şekilde tamamlamalısınız. Hem kelime bilginizi test edecek hem de yeni kelimeler öğrenmiş olacaksınız.

Popüler Kelime Bulmaca Oyunu

Kelimeyi bulmakta zorlanırsanız harfleri karıştırın ve kelimeyi tekrar arayın. Yeni kelimeler oluşturun ve seviyeyi tamamlayın. Kelime Çarkı’nı arkadaşlarınızla birlikte oynayarak onlara meydan okuyun. Seviyeler gittikçe zorlaşacak ve kelimeyi bulmak biraz daha zaman alacaktır. Parmağınızı kaldırmadan harfleri birbirine bağlayın ve tahtadaki gizli kelimeleri bulun!

Toplam 15.000+ seviyeden oluşan Kelime Çarkı mobil oyunu, her haritada farklı bulmacaları karşınıza çıkaracaktır. Ayrıca oyunda bulunan sözlük ile bilmediğiniz, yeni öğrendiğiniz kelimelerin anlamlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz zaman çevrimdışı oynayabileceğiniz Kelime Çarkı Bulmaca Oyunu, yeni kelimeler öğrenmek için eğlenceli bir deneyim sunacaktır.

  • Yeni kelimeler oluşturmak için harfleri kaydırın.
  • Seviyeleri açmak için mümkün olduğunca çok kelime bulun.
  • Harfleri karıştırın ve harfleri tanımak için harfleri yeniden düzenleyin.
  • Tanımlayamadığınız bir kelimeye güdük yaparsanız ipuçlarını kullanın.

Bulamadığınız Kelimeler İçin İpuçlarından Yararlanın

Kelime Çarkı Bulmaca Oyunu’nda ilk kelime arama oyunu için ücretsiz 500 jeton veriliyor. Seviyeleri başarıyla tamamladıkça bu jetonlarınızı da artırabilirsiniz. Oyunda bulmakta zorlandığınız kelimeler olduğunda ipuçlarından faydalanabileceğinizi belirtmiştik. Bu ipuçlarını kullanabilmek için jetonlara ihtiyacınız oluyor. Seviyeleri tamamlayın, jetonları kazanın ve daha fazla ipucu alma imkanını elde edin.

Kelime bulmaca oyunlarını seviyorsanız Kelime Çarkı oyununa bir şans vererek kelime bilginizi test edebilirsiniz. Mobil oyunu, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilir; yeni kelime keşfine başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz