Kişisel Sözlüğünüz: Wordbox

0
3870
wordbox uygulama inceleme

Yeni bir dil öğrenirken en önemli adımlardan biri de kelime bilgisi oluyor. Kelime hazinenizin geniş olması, öğrenmek istediğiniz dilde ifade edilenleri daha iyi anlamak ve kendinizi daha iyi ifade etmek için üzerinde çaba gösterilmesi gereken konulardan biri oluyor. Geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde bu konuda kendinizi geliştirmeniz için birbirinden farklı ve eğitici uygulamalar ile pratik yapmanız mümkün hale geldi. Sözlük uygulamalarıyla kelime bilginizi ilerletmek artık son derece kolay. Sözlük uygulamalarına yeni bir soluk getiren Wordbox uygulaması ise bu alanda size farklı bir deneyim sunacaktır. Android kullanıcılarının beğenisini kazanan Wordbox mobil uygulaması, kişisel sözlüğünüzü oluşturarak bağımsız bir çalışma imkanı sunuyor. İşlevsel bir uygulama olan Wordbox’a yakından bakalım.

Wordbox İle Kendi Sözlüğünüzü Oluşturun

Dil öğrenmeye yeni başlayanlardansanız ya da aktif olduğunuz dildeki kelime hazinenizi genişletmek istiyorsanız Wordbox uygulaması tam da size göre! Wordbox uygulamasının mantığı, kişisel bir sözlük yaratarak kendi çalışmanızı hazırlamanıza yardımcı olmak. Uygulamaya giriş yaptığınızda “kelime ekle” seçeneği üzerinden çalışma listesi oluşturma sayfasına gidebilirsiniz. Listenizin adını istediğiniz şekilde özelleştirebiliyorsunuz. Bu adımdan sonra yapmanız gereken, ezberlemek istediğiniz kelimeyi ve o kelimenin karşılığını belirtilen yerlere  yazmak olacak. Çalışacağınız kelimeyi kaydetmek için “ekle” seçeneğine dokunmanız yeterli.

Wordbox uygulamasında çalışma listelerinizi oluşturup gün içinde pratik yapmaya başlayabilirsiniz. Ezberlemekte zorlandığınız kelimeleri sürekli tekrar ederek kendinizi geliştirebilirsiniz. Yapacağınız ayarlamaya göre kelimeleri kaydettiğiniz sırayla ya da karışık şekilde görebilmeniz mümkün. Wordbox hem yeni başlayanlar için hem de seviyesini ilerletmek isteyenler için dil öğrenimini kolaylaştırıyor.

Uygulamayı sadece yabancı dil öğrenmek için değil kendi dilinizde ezberlemek istediğiniz kelimeler ya da kodlamalar için de kullanabilirsiniz. Farklı amaçlara yönelik kullanılabilen Wordbox, sınavlara hazırlanırken oldukça işinize yarayacaktır. Edebiyat sınavları için yazar-eser eşleştirmeleri hazırlayabilir, gün içindeki pekiştirmelerle başarınızı artırabilirsiniz. Çalıştığınız alanın terminolojisine yönelik de Wordbox uygulamasıyla pratikler yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın internet bağlantısı gerektirmeden çalışabilmesi de cihazınızdan dilediğiniz zaman çalışma imkanı sunuyor.

Siz de kişisel sözlüğünüzü oluşturmak istiyorsanız Wordbox uygulamasını deneyimlemenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı Play Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Wordbox
Wordbox
Developer: Averbek
Price: Free
  • Wordbox Screenshot
  • Wordbox Screenshot
  • Wordbox Screenshot
  • Wordbox Screenshot
  • Wordbox Screenshot
  • Wordbox Screenshot
  • Wordbox Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz