Hallo: Arkadaşlarınla İngilizce Konuş

0
4233
hallo uygulama inceleme

Günümüzde yabancı dilin önemi gün geçtikçe artarken eğitim için sunulan imkanlar da bir o kadar artmakta. Kursların yanı sıra her an öğrendiklerimizi pekiştirecek ve destekleyecek nitelikte yardımcı kaynaklara da artık daha hızlı ulaşabiliyoruz. Mobil uygulama dünyasına baktığımızda bu alanda geliştirilen eğitim uygulamalarının sayısının bir hayli fazla olduğunu görebiliriz. Üstelik bu uygulamalar, yabancı dili farklı şekillerde öğretme yöntemleriyle de oldukça çeşitlilik içeriyor diyebiliriz.

Küresel bir dil olan İngilizce hemen hepimizin iş ya da sosyal hayatında sürekli karşıya karşıya kaldığı bir dil. Uygulama mağazalarında İngilizcenizi geliştirmek için sayısız uygulama bulabilirsiniz. Eğer İngilizce öğrenmenin en iyi yollarından biri olarak konuşma pratiği yapmak istiyorsanız, sizlere bu uygulamalar arasından Hallo: Arkadaşlarınla ​​İngilizce Konuş uygulamasını önerebiliriz. Biliyoruz ki İngilizce öğrenmenin en iyi adımı, konuşma pratiği yapmaktır. Hallo: Arkadaşlarınla ​​İngilizce Konuş uygulamasında bu adımı, kolay ve eğlenceli şekilde atabilirsiniz. Peki uygulama neler sunuyor? Nasıl kullanılır? Bu yazımızda sizler için Hallo uygulamasını inceledik. Dilerseniz hemen sizlere bu uygulamanın detaylarından bahsedelim.

Hallo: Arkadaşlarınla ​​İngilizce Konuş

Hallo, İngilizce öğrenmek için tasarlanmış bir canlı yayın uygulamasıdır. Hallo uygulaması ile İngilizce konuşan bir partnerle gerçek zamanlı olarak görüntülü sohbet başlatıp konuşma pratiği yapabilirsiniz. Ayrıca ana dili İngilizce olan öğretmenlerin kurslarını 7/24 canlı olarak izleme imkanınız da bulunuyor. Her gün deneyimli öğretmenlerin canlı yayınlarına katılmak, pratik yapmanız için büyük bir fırsat olacaktır.

Hallo: Arkadaşlarınla ​​İngilizce Konuş uygulamasında birebir sohbet başlatabileceğiniz gibi grup sohbetlerinde de yer alabilirsiniz. Kullanıcıların canlı yayınlarına katılarak yorum yapabilir ya da konuşmaya dahil olabilirsiniz. Uygulamada ana dili İngilizce olan öğretmenler sıklıkla canlı yayın başlatıyorlar, haliyle bu imkandan devamlı faydalanabilirsiniz.

Uygulamanın eş zamanlı diyalog özelliğinden de bahsedelim. Tek bir tıkla, birkaç saniye içerisinde kendi seviyenizde konuşma pratiği yapabileceğiniz bir arkadaş bulabilirsiniz. Hallo uygulaması ile istediğiniz zaman İngilizce konuşma pratiği yapmak oldukça kolay. Etkileşime odaklanan uygulama, konuşma becerilerinizi en iyi şekilde geliştirmeyi amaçlıyor.

Her gün İngilizce konuşma fırsatı elde ederek İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız sizin de Hallo: Arkadaşlarınla ​​İngilizce Konuş uygulaması ile tanışmanızı öneririz. Uygulamayı Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz.

Hallo - Dil öğrenimi
Hallo - Dil öğrenimi
Developer: Hallo
Price: Free
  • Hallo - Dil öğrenimi Screenshot
  • Hallo - Dil öğrenimi Screenshot
  • Hallo - Dil öğrenimi Screenshot
  • Hallo - Dil öğrenimi Screenshot
  • Hallo - Dil öğrenimi Screenshot
  • Hallo - Dil öğrenimi Screenshot
‎Hallo - Dil öğrenimi
‎Hallo - Dil öğrenimi
Developer: Hallo, Inc
Price: Free+

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz