Türk Şirketi Inveon’dan Büyük Başarı

0
1417
turk sirketi inveon

Dijital ticaret danışmanlığı hizmeti veren teknoloji şirketi Invenion, önemli bir başarıya imza attı. “Yenilikçiler İçin Dünyanın En İyi İş Yerleri” global listesine giren Inveon, bu listeye Türkiye’den dahil olan tek şirket oldu.

Dünyaca ünlü iş dünyası dergisi Fast Company, bu yıl da “Yenilikçiler İçin Dünyanın En İyi İş Yerleri” listesini yayınladı. Teknoloji, iş dünyası ve tasarım alanlarına odaklanan iş dergisinin ana listesinde 100 şirket yer aldı. Dijital ticaret şirketlerine performans danışmanlığı sunarak şirketlerin uluslararası birleşik bir ticaret varlığı oluşturmalarına yardımcı olan Türk şirketi Inveon da listede dikkat çikkat çekti.

Türk yazılım şirketi Invenion, Fast Company tarafından her yıl düzenlenen Yenilikçiler İçin Dünyanın En İyi İş Yerleri 2020 listesine girmeyi başardı. Listede Apple, Netflix, Spotify, Amazon gibi çok güçlü şirketler de yer alıyor. Inveon, listenin tek Türk şirketi oldu. Şirketin kurucusu ve CEO’su Yomi Kastro, Fast Company’nin listesinde bulundukları için gururlu olduklarını ifade etti.

Fast Company’nin yayınladığı listenin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz