Graphionica – Fotoğraf ve Video Kolajı

0
3050
graphionica fotograf video kolaj

Sosyal medya hesaplarınızı canlandırmak istiyorsanız bu yazımız ilginizi çekecektir. Akıllı telefonlarınızda bulunan fotoğraf ve videolarınızı daha yaratıcı ve ilgi çekici hale getirmeniz mümkün. Mobil uygulama dünyasında bu isteğinize yanıt veren birçok uygulama mevcut. Ücretsiz seçeneği de oldukça fazla olmak üzere binlerce fotoğrafçılık uygulaması, fotoğraf ve videolarınızı düzenlemenizde, onları daha dikkat çekici şekle dönüştürmenizde yardımcı oluyor. Biz de bu mobil uygulamalar arasından ücretsiz olarak indirebileceğiniz Graphionica Fotoğraf ve Video Kolaj uygulamasını sizler için inceledik. Birbirinden güzel kolajlar ve daha fazlasını yapmanızı sağlayan Graphionica uygulamasını seveceğinizi düşünüyoruz. Sizlere uygulamanın detaylarından bahsedelim.

Graphionica Fotoğraf ve Video Kolaj

Graphionica Fotoğraf ve Video Kolaj uygulaması, fotoğraf ve videolarınızdan kolajlar oluşturmanızın yanında çizimler, çıkartmalar eklemenizi de sağlıyor. Sosyal medya paylaşımlarınızı renklendirecek olan uygulama ile galerinizdeki içeriklerinizi basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınıza çok çeşitteki yazı stillerinde metin yazısı ve çıkartma da ekleyebilirsiniz. Uygulamadaki yazı stilleri ve çıkartmaların bazıları ücretli olabiliyor. Ancak ücretsiz olarak sunulan seçeneklerle de birçok düzenlemele yapabilirsiniz.

Başarılı bir fotoğraf ve video editörü olan Graphionica Fotoğraf ve Video Kolaj uygulamasında, birleştirme yapacağınız medyalarınız üzerinde arka plan silme ve ekleme işlemi yapabiliyorsunuz. Fotoğrafınızda beğenmediğiniz bir arka plan görüntüsü varsa bu görüntüleri, boyutunu ayarlayabileceğiniz silgi yardımıyla istediğiniz şekilde silebilirsiniz. Fotoğrafa, uygulamanın renk seçenekleri arasından beğendiğiniz bir renkte arka planı uygulayabilirsiniz.

Graphionica Fotoğraf ve Video Kolaj uygulamasında camera roll kısmından birleştirmek istediğiniz fotoğraf ya da videoları seçtikten sonra her birinin boyutunu dilediğiniz şekilde ayarlıyorsunuz. Ayrıca seçtiğiniz fotoğraf ve videoların saydamlığı da ayarlanabiliyor. Graphionica, kolajlarınıza renk katacak arka plan tasarlamanıza imkan veriyor. Arka plan için en sevdiğiniz renkleri kullanabilir, en güzel stickerlarla kolajınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Graphionica uygulaması, sosyal medya paylaşımlarınızın daha göz alıcı olmasını sağlayacaktır.

Siz de fotoğraf ve videolarınızdan kolaj oluşturmayı seviyorsanız Graphionica Fotoğraf ve Video Kolaj uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Uygulamanın Türkçe dil desteğinin bulunmadığını da belirtelim. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek isterseniz Play Store mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz