Google Play’e Ücretsiz Filmler Geliyor

0
1427
google play ucretsiz filmler

Google, Play Store mağazasına yüzlerce ücretsiz film eklemeye hazırlanıyor. Play Filmler servisinde yer alacak olan ücretsiz filmlerin, reklam karşılığında kullanıcılara sunulması bekleniyor.

İnternet devi Google, Play Store uygulamasında kullanıcıları sevindirecek bir özellik üzerinde çalışıyor. XDA-Developers internet sitesinde ortaya çıkan bu bilgiye göre Google, Play Filmler’de ayrı bir içerik oluşturarak kullanıcılara ücretsiz filmler sunacak. Google Play Filmler’in 4.18.37 numaralı sürümünde bazı kanıtları bulunan bu gelişmeyle kullanıcılar, ücret ödemeden film izleme imkanı bulabilecek. Google, ücretsiz olarak yayınlayacağı bu filmleri reklam izleme karşılığında kullanıcılara sunacak.

Koronavirüs etkisiyle pek çok insanın evinde vakit geçirdiği bu dönem için birçok şirket gibi Google’ın da böyle bir hamlede bulunması, kullanıcılar için alternatifleri zenginleştiriyor. Play Store’da bazı uygulamaların bu dönemde ücretsiz olarak sunulmasının yanında şimdi de filmlerin ücretsiz olarak izlenebilecek olması, platforma olan ilgiyi artıracaktır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz