GeForce Now Türkiye Fiyatı Belli Oldu

0
743
geforce now turkiye fiyati

Bulut oyun platformu GeForce Now için Türkiye fiyatı açıklandı. Türkiye sunucuları üzerinden hizmet vermeye hazırlanan GeForce Now platformunun Premium paketi, aylık 74,90 TL olacak.

NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun hizmeti GeForce Now’ın, geçtiğimiz ay Türkiye’de beta sürecine başladığını sizlere aktarmıştık. Turkcell GAMEPLUS iş birliği ile Türkiye’de hizmet vermeye hazırlanan platform, sınırlı sayıda oyuncuya açıldı. Türkiye sunucularındaki testleri tamamladıktan sonra da herkesin erişimine açılacak.

GeForce Now ile oyuncuları daha iyi bir oyun deneyimi bekliyor. Türkiye’de üç farklı noktaya sunucu yerleştiren Turkcell, bu noktalardan kullanıcılara hizmet verecek. 15 Mart tarihinden itibaren herkesin erişimine açık olacak olan platformun merakla beklenen fiyatı da açıklandı.

GeForce Now Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Türkiye için açıklanan fiyatlara baktığımızda “Basic”, “Premium” paketlerinin yanında “Lansmana özel 3 aylık tek abonelik” paketini de görüyoruz.

geforce now turkiye paketler

Ücretsiz olan Basic sürümünde her oyuncuya 1 saatlik oturum süresi sunuluyor. Işın izleme teknolojisi (RTX) özelliği, ücretsiz sürümde yer almıyor. Ayrıca ücretsiz sürümü seçen kullanıcılar, yoğun saatlerde sınırlı kapasite nedeniyle kuyrukta bekleyebilir.

GeForce Now’ın Premium sürümünde ise uzatılmış oturum süresi bulunuyor. Oyuncular beklemeden oyunlara girebilecek ve RTX teknolojisi de bu pakette aktif olacak. Kullanıcılar aylık 74,90 TL ödeyerek Premium paketteki avantajlardan yararlanabilecekler.

Lansmana özel 3 aylık tek abonelik paketi için de fiyat 149,7 TL olarak belirlenmiş. Pakette öncelikli erişim, uzatılmış oturum süresi, RTX desteği ve beklemeden oynama özellikleri bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz