Faladdin – Sihirli Fal Uygulaması

1
18189

Mobil cihazların ve bu cihazlarda kullanılmak için geliştirilen uygulamaların artması ile girişimciler için yepyeni bir pazar doğdu. Bu pazarda yer almak isteyenler ise insanların meraklarını gidermek ve ilgilerini çekmek için pek çok uygulama geliştirdi. O uygulamaların başında şüphesiz ki fal baktırma uygulamaları geliyor. Özellikle kadın kullanıcıların ilgisini çeken bu uygulamalar pek çok kişi tarafından kullanılıyor.

Son günlerde App Store ve Google Play üzerinde yeni bir fal uygulaması yayınladı. Faladdin – Sihirli Fal adı ile tanıtılan bu uygulama kullanıcıların bir hayli ilgisini çekti ve uygulama kısa süre de en çok indirilen uygulamalar arasına girmeyi başardı.

Faladdin uygulaması ile kahvenizi içtikten sonra yapmanız gereken tek şey fincanın fotoğrafını çekip uygulama ile yorumculara göndermek. Ardından kahve falınız size özel olarak yorumlanıyor ve bu yorum uygulama aracılığı ile size gönderiliyor. Kahve falına meraklıysanız ve etrafınızda fal bakan biri yoksa bu uygulama tam size göre. Sistemde sizden istenen bilgileri girdikten sonra 3 adet fotoğraf yüklemeniz isteniyor. Bu bilgiler doğrultusunda ise fincan hakkında yorum yapılıyor. Siz de fal baktırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmek ve kahvenizin keyfini çıkarmak.

Faladdin uygulaması diğer fal uygulamalarından farklı olarak pek çok dilde ve pek çok ülkede faaliyet gösteriyor. Dünyanın 128 ülkesinde aktif olarak kullanılan bu uygulama oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

Faladdin – Sihirli Fal uygulamasının kurucusu olan Sertaç Taşdelen, uygulamanın kısa sürede oldukça popüler olduğunu belirtiyor. Taşdelen aynı zamanda Binnaz Abla ismi ile mobil uygulama mağazalarında yer alan fal baktırma uygulamasının da kurucu ortaklarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Taşdelen, Faladdin uygulamasını farklı dillerle geliştirerek bütün dünyaya sunmaya planladıklarını dile getiriyor. Uygulamanın bu anlamda başarılı olup olamayacağını ilerleyen süreçlerde göreceğiz.

Eğer fal baktırmaya meraklıysanız ve mobil cihazlarda kullanabilmek için bir uygulama arıyorsanız Faladdin tam da böyle bir uygulama. Faladdin uygulamasını Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz. Hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışan bu uygulama ücretsizdir. Uygulamanın gelişmiş seçeneklerinden faydalanmak ve kredi almak için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor.

Faladdin
Faladdin
Price: Free
  • Faladdin Screenshot
  • Faladdin Screenshot
  • Faladdin Screenshot
  • Faladdin Screenshot
  • Faladdin Screenshot

1 YORUM

  1. uygulamayı indirdim.fakat ne face ile e goggle ile ne de kayıt mail adresiyle giremiyorum. ” bir hata meydana geldi. ile hata kodu 0. mesajları geliyor.

    kullanabilmem için ne yapmam gerek.?
    ( telefonum samsung a7 2017 )

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz