Slidey: Block Puzzle Oyunu

0
3995

iOS işletim sistemlerine sahip cihazlar için geliştirilen bulmaca oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Slidey: Block Puzzle adı ile App Store üzerinde yerini alan bu oyun blok kırma odaklı bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun başında size sevimli bir şaman karakteri eşlik etmeye başlıyor. Siz seviye atladıkça ve ilerledikçe bu şaman yeni maskeler ve hediyeler kazanıyor. Oyunun genel olarak mantığı ise şu şekilde: Blokların eksik olan aralıklarını tamamlayarak yan yana gelen aynı renkli blokları yok ediyorsanız. Yani tetris oyunundan hatırlarsanız bir satırda hiç boşluk kalmadığı zaman bütün satır yok oluyordu. Bu oyunda da aynı mantık gözetilmiş.

Slidey: Block Puzzle oyunu kafa dağıtmak için oynayabileceğiniz en iyi bulmaca oyunlarından biri. Yapacağınız hamlelerin stratejik bir önemi var. Bunun için düşünmeli ve hangi hamleyi yaptığınız zaman nasıl bir sonuç alacağınızı önceden görmek zorundasınız.

-Reklam-

Slidey: Block Puzzle oyunu kaydırmaya dayalı kontroller sunuyor. Yani blokları ekranda sağa ve sola kaydırarak yerlerine oturtuyorsunuz. Böylece bloklar teker teker kırılıyor.

Sonsuz yapıda tasarlanmış bir blok kırma oyunu olarak karşımıza çıkan Slidey: Block Puzzle zorlandığınız noktalarda güçlendiricilerden faydalanmanızı ve böylece akıcı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Bu güçlendiriciler yani yardımcılar size yapabileceğiniz hamleler konusunda ipuçları veriyor. Böylece oyun içinde takılı kalmadan seviyeleri atlayabiliyorsunuz. Bu güçlendiriciler ise seçtiğiniz renkteki bütün blokları kıran güçlendirici, büyük blokların kırılıp küçük bloklar haline gelmesini sağlayan güçlendirici ve seçilen blok ile birlikte etrafındaki blokları yok eden bir güçlendirici olarak karşımıza çıkıyor.

 

Slidey: Block Puzzle oyunu animasyonların ön planda tutulduğu bir oyun olarak oyunculara keyifli anlar yaşatıyor. Yalnızca iOS işletim sistemini destekleyen cihazlarda oynanabilen bu oyun ücretsizdir. Eğer oyunu daha ileri seviyelere taşımak ve gelişmiş seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız oyun içi satın almalar yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bu ödemeler 3,49 TL’den başlayarak 144,99 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ödeyeceğiniz fiyat almak istediğiniz özelliğe göre değişiyor.

Siz de zamanınızı keyifli geçirmek ve kafanızı dağıtmak istiyorsanız Slidey: Block Puzzle oyunu ile bunu yapabilirsiniz. Oyunu App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

‎Slidey®: Block Puzzle
‎Slidey®: Block Puzzle
Developer: HABBY
Price: Free+
  • ‎Slidey®: Block Puzzle Screenshot
  • ‎Slidey®: Block Puzzle Screenshot
  • ‎Slidey®: Block Puzzle Screenshot
  • ‎Slidey®: Block Puzzle Screenshot
  • ‎Slidey®: Block Puzzle Screenshot
  • ‎Slidey®: Block Puzzle Screenshot
  • ‎Slidey®: Block Puzzle Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here