ALLE Hamile | Hamilelik Takibi ve Rehberi

0
3664

Akıllı telefonlarımıza yükleyerek hayatımızın her alanına dahil edebildiğimiz uygulamalar şimdi de hamile kadınların yardımına koşuyor. Hamilelik ile ilgili neredeyse bütün araçları ve evreleri içinde barındıran bir uygulama olan Alle Hamilelik uygulaması App Store üzerinde yerini aldı.

Hamile iseniz ya da çok yakın bir tanıdığınız hamile ise Alle Hamilelik uygulaması 9 ay boyunca en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olacak.

Anne adaylarının faydalanabileceği ve ihtiyaç duyabilecekleri her türlü bilgiyi tek bir platform altında bir araya getiren Alle Hamile uygulaması pek çok açıdan kolaylık sağlıyor.

Alle Hamile ile hamilelik sürecini takip edebilmeniz için ilk olarak bir profil oluşturmanız gerekiyor. Bu profilde gerekli bilgileri girdikten sonra uygulamadan istediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz.

Oluşturduğunuz bu profil sayesinde en yakınlarınızda bulunan insanlar ile hamilelik sürecinin nasıl geçtiğini paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımlar yalnızca sizin istediğiniz kişiler ile yapılacaktır. Diğer insanlar sizin hamilelik sürecinizde yaşanan gelişmeleri göremez.

Alle Hamile, anne adayları için hem bir sosyal medya platformu hem de bilgi paylaşım ağı olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama içinde Takvim’den Notlar’a, Uzman Görüşü alanından Alışveriş Listesi bölümüne kadar pek çok kategori bulunuyor.

Uzman Görüşü, her hafta alanında uzman doktorlar tarafından verilen bilgiler ve tavsiyeler anne adayları ile bir araya geliyor. Bu sayede daha sağlıklı ve bilinçli bir hamilelik dönemi geçirmenize imkan sunuyor.

Alışveriş Listesi bölümünde ise bebeğinizin doğumuna kadar ihtiyacınız olan eşyaları not edebileceğiniz bir alan olarak uygulamada yer alıyor. Bu alana istediğiniz ürünleri girip bir liste oluşturabilirsiniz. Böylece almak istediğiniz şeylerin takibini kolaylaştırabilirsiniz.

Uygulama içinde yer alan diğer araçlar ise Tekme Sayacı, Kasılma Sayacı ve Kilo Takibi olarak sunuluyor. Bu özellikler sayesinde hamilelik süreciniz boyunca adeta attığınız adımın dahi kaydı tutulacak.

Alle Hamile uygulaması içinde en çok kullanılan bir başka alan ise Bebek İsimleri bölümüdür. Bu bölüm sayesinde bebeğiniz için isim araştırması yapabilir, beğendiğiniz isimlerin anlamlarını en kolay şekilde öğrenebilirsiniz. Hem kız hem de erkek bebekler için yüzlerce isim arasında istediğiniz gibi araştırma yapabilirsiniz.

Alle Hamilelik uygulaması şu an için yalnızca iOS işletim sistemlerinde destekleniyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı App Store üzerinden indirebilir, hamilelik sürecinin heyecanını kayıt altında tutabilirsiniz.

‎ALLE Hamile
‎ALLE Hamile
Developer: ALLE Ltd.
Price: Free
  • ‎ALLE Hamile Screenshot
  • ‎ALLE Hamile Screenshot
  • ‎ALLE Hamile Screenshot
  • ‎ALLE Hamile Screenshot
  • ‎ALLE Hamile Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz