ThemeMix İle Telefonlarınıza Stil Katın

0
2222

Kilit ekranı ve duvar kâğıdı olmak üzere her iki şekilde optimize edilebilen görselleri sunan ThemeMix uygulaması her gün güncellenen listesi ile birlikte akıllı cihaz uygulamalarına App Store üzerinden hizmet veriyor. Uygulamanın içeriğinde bulunan görseller ile ekranı stilize edebilmek adına birçok alternatif üzerinden kullanıcının kendi ilgi alanı üzerinden görsellere erişim sağlayabilmesi mümkün olur.

ThemeMix Uygulama Özellikleri

Uygulama içerisinde yer alan ana özelliklere bakıldığı zaman; cihazın özelleştirilmesi için hareketli görsel efektlerinin yer aldığı, doğa, soyut resimler, hayvan, çizgi roman, tatil, bilim kurgu ve daha pek çok alanda görsel paylaşımında bulunabilme, hızlı yüklenme ve önizleme yapabilme, reklam içermeme, orjinal resimleri albüme yükleyebilme, iOS cihazları dahilinde bütün ekran çözünürlüklerinde desteklenme, beğenilen görselleri ya da videoları başkası ile paylaşabilme, UI stili sayesinde şaşırtıcı ve etkileyici görsel tasarımların yer alması gibi birçok farklı materyalin yer aldığı görülür. ThemeMix uygulamasının haftalık abonelik fiyatı 1.99 Dolar değerindedir.

ThemeMix Uygulama Kullanımı ve Bilgiler

ThemeMix uygulaması akıllı cihazların kilit ekranlarının ya da duvar ekranlarının özelleştirilmesi için kullanılır. Yalnızca iOS işletim sisteminde çalışan bu uygulamayı kullanabilmek için App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Belirli bir süre ücretsiz olarak kullanılan uygulama daha sonrasında abonelik ister. Uygulamanın üretimini Qinwang Tan firması geliştirilmesini bu firma üstlenmiştir. iOS 9.1 ve üzerindeki sürümlerde çalışan bu uygulama cihazlarda görsel açıdan özelleştirme yapılabilmesi adına her gün güncellenerek yeni görsellerin eklenmesi ile birlikte çeşitlilik üretmektedir.

Birçok ülkenin dil desteği ile birlikte çalışan uygulama Türkçe dil desteğini de destekler. Uygulamaya erişim sağlayabilmek için App Store’da uygulama isminin aratılması gerekir.

ThemeMix
ThemeMix
Developer: Qinwang Tan
Price: Free+
  • ThemeMix Screenshot
  • ThemeMix Screenshot
  • ThemeMix Screenshot
  • ThemeMix Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz