DesignEvo – Logo Maker

0
3000
LOGO MARKER

Logo tasarımı denildiğinde aklımıza bir sürü zor program gelir. Uzman bir grafiker arayışı içerisine gireriz. Diğer bir ihtimal olarak öğrenmesi oldukça zor tasarım programlarını araştırırız. Fakat DesignEvo – Logo Maker bütün bunları bir kenara bırakmamızı sağladı. Grafiker profesyonelliğinde logolar tasarlamamızı sağlayan DesignEvo – Logo Maker uygulaması ile tanışalım!

Bilindiği üzere tasarım programlarında istediğimiz logoyu tasarlamak kolay değildir. Logomuzda olmasını istediğimiz çerçeveler, renk tonları, yazı tipleri ve daha birçok detay. Fakat DesignEvo – Logo Maker bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Uygulamada tasarladığınız logoları ister kartvizitinizde ister kurumsal kimlik eşyalarında (tişört, kupa vb. baskı) kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız görsellerle de son derece uyumludur.

Uygulamanın en güzel yanı kullanıcı odaklı tasarlanmış olması. Bütün özellikler fazlasıyla net ve kolay kullanılabilir. Bu nedenle DesignEvo – Logo Maker sayesinde sizlerde istediğiniz logoyu oluşturabilirsiniz. Eğer logonuza dair bir fikriniz yoksa üzülmeyin. Uygulama içerisinde yer alan kategorileri incelemekle işe başlayabilirsiniz. Kategoriler arasında iş, moda, teknoloji, hayvan gibi birçok seçenek bulunuyor. Bu seçenekler arasından size uygun olan kategori şablonunu seçin ve incelemeye başlayın. Beğendiğiniz şablon üzerinde değişikliklikler yaparak kendi özgün logonuzu oluşturabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan grafikler oldukça dikkat çekici. Semboller, rozetler, dekorasyon araçları, çizgi biçimleri, semboller ve daha fazlasını bu uygulamada bulabilirsiniz. Yazı tipleri konusunda ise oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Eğer modern bir logo tasarımı istiyorsanız, modern stillere göz atabilirsiniz. Bunun yanında geleneksel, el yazısı tarzında veya komik stillerde de yazı tipleri bulunuyor.

Uygulamada bir logoda olması gereken bütün detaylar düşünülmüş. Yazdığınız bir yazının renginden, kelimeler arasındaki boşluklara, eğri efektlerinden opaklığa kadar her ayarlama mevcut. Ayrıca arka plan özelliğini kullanarak yazılarınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Bütün bunlar için tek yapmanız gereken DesignEvo – Logo Maker uygulamasını indirmek.

DesignEvo – Logo Maker uygulamasında tasarladığınız logoları birden fazla formatta kaydedebilirsiniz. JPG, PNG ve hatta şeffaf PNG ayarları sayesinde logonuzu dilediğinizher yerde kullanabilirsiniz. Günümüzde kurumsal kimlik denildiğinde akıllara ilk gelen şey logodur. Bu yüzden logo tasarımında sizi yansıtan bir tasarım yapılması önemlidir. Sizlerde uygulamada yer alan özellikleri kullanarak hayalinizdeki logoyu tasarlayın!

Son olarak uygulamanın diğer bir avantajından bahsedelim. Uygulama iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur. İsterseniz Mac APP Store üzerinden de uygulamayı indirebilirsiniz.  Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz