Cycles – Regl Takvimi

0
3521

Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber her şey mümkün. Özellikle mobil uygulamalar hayatımızın her anında bizimle birlikte. Telefonunuza indirdiğiniz andan itibaren iyi ki diyeceğiniz bir uygulamayla daha karşınızdayız. Bilindiği üzere menstrüasyon(yumurtlama dönemi) takibi ve ovülasyon gününü belirlemek kimi zaman zordur. Fakat bunu sizler için yapan uygulama Cycles – Regl Takvimi ile tanışalım!

Kadınların hamile kalmalarını kolaylaştıran bazı günler bulunur. Bugünleri öğrenmek isterseniz doktorunuza başvurabilir ya da bu uygulamayı indirmeyi deneyebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen her kadının imdadına yetişen Cycles uygulaması son derece pratik. Ayrıca uygulama birçok konuda bilinçlenmenizi sağlıyor.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi sizleri takip etmesi ve bildirimleriyle uyarması. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve regl döneminizin başlangıç ve bitiş tarihlerini girmek. Halk arasında özel günler olarak tabir edilen regl dönemi artık kabus değil! Cycles mobil uygulaması sizlere özel bir takvim oluşturuyor. Bu takvime bakarak gelecek diğer aylardaki döngü durumunuzu görebilirsiniz.

Cycles – Regl Takvimi, yaz tatili programlarınızı doğru yapmanızı sağlar. Aylar öncesinden ayarladığınız tatil menstrüasyon döngünüz nedeniyle mahvolabilir. Bu nedenle Cycles takviminize bakmadan tatil programı yapmayınız. Tam bir hayat kurtarıcı olan bu uygulamanın avantajları saymakla bitmiyor. Eğer herhangi bir hastalığınız veya regl döneminde gecikme varsa bunları tespit etmenizi kolaylaştırıyor. Özellikle kansızlık ve demir eksikliği gibi durumlarda regl dönemi gecikebilir. Normalde gecikmeyi fark etmeniz güçtür. Fakat Cycles ile bu durumu anında fark edebilirsiniz.

Uygulamanın diğer Regl Takvimi uygulamalarından farkını açıklayalım. Cycles – Regl takvimi uygulaması çiftler için tasarlanan ilk ve tek uygulamadır. Yani özel günlerinizi yalnızca siz değil partneriniz de takip edebilir. Böylelikle duygusal geçişlerinizin yoğun olduğu o günlerde partnerinizin desteğini alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamadan partnerinize bağlantı isteği göndermeniz.

Cycles takvimine dilerseniz hatırlatmalar ekleyebilirsiniz. Eğer doğum kontrol hapı kullanıyorsanız ufak bir hatırlatma olarak belirtebilirsiniz. Uygulamanın kullanılışı son derece kolay. Şık ve basit arayüzüyle karşımıza çıkan Cycles – Regl Takvimi ile tanışmanızı tavsiye ederiz.

Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

‎Regl Takip Uygulaması - Cycles
‎Regl Takip Uygulaması - Cycles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz