Artist – We are all artists

0
2681
Artist - We are all artists

Fotoğraf düzenleme uygulamalarını sizler için inceledik. Düzenlemeler ve efektler açısından en profesyonel uygulamayı seçtik. Profesyonel fotoğraf düzenleme uygulaması olan Artist – We are all artists uygulaması ile tanışalım! Bildiğimiz uygulamalardan çok daha farklı olan Artist – We are all artists sayesinde fotoğraflarınızı muhteşem hale getirebilirsiniz.

Olağanüstü fotoğraf filtreleri kullanarak çektiğiniz fotoğraflara ayrı bir boyut kazandırabilirsiniz. Birçok blogger gidip gördüğü yerleri veya tattıkları yemekleri profilinde paylaşır. Son derece harika görünen bu fotoğrafların sırrını öğrenmek ister misiniz? Sadece bir parmak ucunuzun dokunuşuyla Artist – We are all artists uygulamasının yaptıklarına şaşırmamak elde değil.

Uygulamanın adından da anlaşılacağı üzere Artist – We are all artists ile ünlü olabilirsiniz. Profesyonel portre rötuş ayarlarını kullanarak, kilolu çıktığınız bir fotoğrafı bile kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Vücut hatlarınızı şekillendirebilir, cilt tonunuzu eşitleyebilir, lekeleri yok edebilirsiniz. Sosyal medya üzerindeki popüler #nofilter akımına katılabilirsiniz. Bu uygulama ile ister blogger isterseniz de tanınmış kişi olmanız çok muhtemel. Uygulama adını tam olarak buradan alıyor. Üstelik fotoğraflardaki değişikliğin anlaşılması neredeyse imkansız.

Fotoğraflara arka plan eklemek için farklı uygulamalar bulunuyor. Ancak bu uygulamalarda yer alan arka plan çeşitleri ne yazık ki kısıtlı. Üstelik sevdiğiniz bir fotoğrafı arka plan yapmanıza imkan vermiyor. Artist – We are all artists uygulaması ile 60+ arka plan arasından seçim yapabilirsiniz. Böylelikle fotoğraflarınızın göz alıcılığı karşısında herkesi şaşırtabilirsiniz.

Kolay kullanım sağlayan tasarımı sayesinde uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Uygulamanın diğer bir avantajı olarak kolaj yapma özelliğinden bahsedebiliriz. Normalde bir fotoğrafa arka plan eklemek, efekt yapmak, kolaj ve çıkartmalar için 4 farklı uygulama kullanırız. Fakat Artist – We are all artists uygulaması ihtiyaç duyacağımız bütün özellikleri barındırıyor. Kolaj uygulamasında olduğu gibi çerçeve kenarlığına kadar ayarlamalar yapmaya izin veriyor. Ayrıca yüzlerce çıkartma arasından tercih yapabilirsiniz. Tıpkı bir sanatçı edasıyla fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz uygulama bizlerden tam puan aldı. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve keyfini çıkartmak. Ücretli olan Artist – We are all artists uygulamasını isterseniz 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

‎Artist - Powerful Photo Editor
‎Artist - Powerful Photo Editor
  • ‎Artist - Powerful Photo Editor Screenshot
  • ‎Artist - Powerful Photo Editor Screenshot
  • ‎Artist - Powerful Photo Editor Screenshot
  • ‎Artist - Powerful Photo Editor Screenshot
  • ‎Artist - Powerful Photo Editor Screenshot
  • ‎Artist - Powerful Photo Editor Screenshot
  • ‎Artist - Powerful Photo Editor Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz