Ball Swipe ile Yeni Bir Oyun Deneyimi Yaşayın

0
1674
Ball Swipe oyunu

Google Play mobil uygulama mağazası üzerinde her gün onlarca uygulama ve oyun yayınlanıyor. Son dönemlerde yayınlanan ve kısa zamanda beğeni toplayan Ball Swipe oyunu ise o oyunlardan bir tanesi. Peki, nedir bu Ball Swipe oyunu? Bu oyunda oyuncuları neler bekliyor?

Ball Swipe Oyunu Nasıl Oynanır?

Ball Swipe, oynaması çok zevkli ve oldukça kolay bir oyundur. Bu oyunu tek elinizi kullanarak yönetebilirsiniz. Ekranda sizlere dokuz kareden bir alan oluşuyor ve oyun bu kareler arasında devam ediyor. Başlangıçta size verilen beyaz top ile ekranda beliren mavi noktayı yakalamaya çalışıyorsunuz. Tabi ki bu tahmin ettiğiniz gibi o kadar kolay olmuyor. Siz mavi noktayı yakalamaya çalışırken ekranda belirecek olan siyah toplar ile temas etmemeniz gerekiyor.

Siyah toplardan kaçmak için dokuz karelik alanda sağa – sola, aşağı – yukarı rahatça hareket edebilirsiniz. Fakat hareket ettiğiniz yönden bir başka topun gelmediğine emin olmalısınız. Oldukça dikkatli ve stratejik hamleler yapmanızı gerektirecek olan Ball Swipe oyunu ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Ball Swipe Oyunu Nasıl İndirilir?

Ball Swipe, android işletim sistemleri için geliştirilen ve oynaması oldukça basit olan bir oyundur. Bu oyunu indirmek ise çok kolay ve yalnızca saniyelerinizi alacaktır. Ball Swipe oyununu indirmek için Google Play mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Mobil uygulama mağazasına giriş yaptıktan sonra ister Oyunlar kategorisini ziyaret edebilir isterseniz de aşağıda bulunan oyun linkini kullanarak indirebilirsiniz.

Ball Swipe Ücretli Bir Oyun Mu?

Google play üzerinde hem ücretli hem de ücretsiz onlarca oyun bulunuyor. Bunlardan bir tanesi olan Ball Swipe ise tamamen ücretsiz bir oyundur. Uygulama profilini ziyaret ederek oyuncuların yaptığı yorumları okuyabilirsiniz.

Ball Swipe
Ball Swipe
Developer: Osman Çetin
Price: Free
  • Ball Swipe Screenshot
  • Ball Swipe Screenshot
  • Ball Swipe Screenshot
  • Ball Swipe Screenshot
  • Ball Swipe Screenshot
  • Ball Swipe Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz