CCSoft+ Instagram için Takipçi Analizi

2
11315
CCSoft+ Instagram icin Takipci Analizi

Instagram takipçi analizi denildiğinde akıllara birçok uygulama geliyor. Ancak bu seferki uygulamamız diğerlerinden çok farklı. Hem tasarımı hem de özellikleri açısından bir hayli ilgi çekici. Üstelik bu uygulama sayesinde Instagramınızı tıpkı bir sosyal medya uzmanı gibi yönetebilirsiniz. Hadi o zaman CCSoft+ Instagram için Takipçi Analizi uygulamasıyla tanışalım!

Instagram takipçi kazan, Instagram takip etmeyenleri gör ve Instagram takip etmeyenleri çıkart gibi özellikleri olan uygulamalar ne yazık ki bizlerden tam not almamıştı. Güvenlik açığı veya olumsuz kullanıcı yorumları sebebiyle bu uygulamaları önermediğimizden bahsetmiştik. CCSoft+ Instagram için Takipçi Analizi uygulaması ise bizleri oldukça şaşırttı. Uygulamanın kullanıcı yorumları son derece olumlu. Sizlerde bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz.

CCSoft+ Instagram için Takipçi Analizi uygulaması zengin grafiklerle yönetim ekranına sahiptir. Uygulama sayesinde yeni takipçilerinizi, sizi takip etmeyi bırakanları, hayranlarınızı, sizi engelleyenleri görüntüleyebilirsiniz. Mobil cihazlarda olduğu gibi beyaz liste ve kara liste özelliğini kullanabilirsiniz. Kullanıcıları engellemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İsterseniz toplu işlem sekmesini kullanın. Tüm takipçilerinizi bir anda geri takip edebilirsiniz. Birçok kişiye takip isteği gönderip, sizi takip etmeyenleri takipten çıkartabilirsiniz.

Instagram istatistiklerini doğru kullanmak önemlidir. Eğer kişisel Instagram hesabınızı işletme hesabına çevirmediyseniz bu istatistikleri göremezsiniz. CCSoft+ Instagram için Takipçi Analizi uygulamasıyla tüm istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Fotoğraf/Video paylaşımlarınızın istatistiklerini kontrol edebilirsiniz. Hedef kitlenizle olan etkileşiminizi gözlemleyebilirsiniz. En popüler paylaşımınızı inceleyebilirsiniz.

Son olarak ufak bir detaydan bahsedelim. CCSoft+ Instagram için Takipçi Analizi uygulamasını kullanırken “ağ hatası” uyarısı alıyorsanız yapmanız gereken çok basit. Play Store üzerinden uygulamayı son sürüme güncelleyin. Böylece uygulamayı eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Uygulama geliştiricileri CCSoft+ Instagram için Takipçi Analizi için sürekli olarak çalışıyor. Uygulamaya gelen yeniliklerden bunu fark edebilirsiniz. Uygulamanızı güncellemeyi ihmal etmeyin. Sizlerde uygulamaya ilişkin görüşlerinizi yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Kullanıcı odaklı tasarıma sahip.
  • Tek tuşla takip etmeyenleri bırakın.
  • Engellenenleri toplu şekilde kontrol edin.
  • Instagram hesabınızdaki istatistik verileri görüntüleyin.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
6.5 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

‎CCSoft+ Takipçi Analizi
‎CCSoft+ Takipçi Analizi
Developer: CAN CERMIKLI
Price: Free+

2 Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz