Yeni Milyoner 2019

0
3546
yeni milyoner 2019

Yeni Milyoner 2019 uygulaması eğlenirken öğrenmeyi sağlar. İçerisinde birçok sorunun yer aldığı, para ödüllü bir yarışmaya katılmak ister misiniz? Elbette böyle denildiğinde akıllara ilk olarak Kim Milyoner Olmak İster yarışması geliyor. Tam olarak bu programla aynı formatı taşıyan uygulamayla tanışalım!

Yeni Milyoner 2019 oyunu güncel bilgi yarışmalardan oldukça farklı. Sorular ve oyunun tasarımı oldukça dikkat çekici. Oyunda tıpkı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında olduğu gibi butonlar yer alıyor. Bu butonlar bilemediğiniz soruları cevaplamaya yardımcı olacaktır. İsterseniz seyirciye sorma hakkı, çift joker hakkı, telefonla arama joker hakkı, soruyu değiştir ve yarı-yarıya seçeneklerini deneyebilirsiniz.

Oyundaki ilk soru hem en kolay hem de para ödülü en düşük olan sorudur. Sizler soruları cevapladıkça işler değişmeye başlar. Soruların zorluk seviyesi git gide artacaktır. Fakat ne kadar zor soruları bilirseniz o kadar çok para ödülü kazanabileceğinizi unutmamalısınız.

Yeni Milyoner 2019 oyununda dikkat çeken diğer bir kısım soruların güncel olması. Ne yazık ki birçok bilgi yarışması oyununda aynı sorular dönüp duruyor. Yeni Milyoner uygulaması bize tüm bildiklerimizi unutturacak türden. İçerisinde 15.000 sorunun yer aldığı, uzmanların kaleminden çıkan bu sorular sizleri çok şaşırtacak. Uygulamaya ilişkin diğer bir özellik cevapladığınız bir soruyu tekrar görmemeniz.

Hemen her kategori hakkında hazırlanan sorular genel kültürünüzü arttıracaktır. Finanstan sağlığa, pek çok kategoriye ilişkin soruyu bu uygulamada bulabilirsiniz. Uygulamada sevdiğimiz esas özelliklerden birisi de görsel tasarım oldu. Son derece yaratıcı bir şekilde tasarlanan uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Neden Sevdik?

  • Tamamen ücretsiz.
  • Genel kültürünüze katkıda bulunur.
  • Finans, sağlık, ekonomi gibi pek çok kategori hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Kullanıcı odaklı tasarımı sayesinde son derece kolay kullanıma sahiptir.
  • Cevapladığınız soruları tekrar görmezsiniz.
  • Uygulamaya her giriş yaptığınızda farklı sorularla karşılaşabilirsiniz.
  • Joker haklarını kullanarak büyük para ödülleri kazanabilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
30 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

Yeni Milyoner 2019
Yeni Milyoner 2019
Developer: Zibidi Gonzales
Price: Free
  • Yeni Milyoner 2019 Screenshot
  • Yeni Milyoner 2019 Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz