İsmine, Arayana Özel Zil Sesleri – Zillimobi

0
5703
zillimobi

Mobil cihazlarda zil seslerini özelleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İsmine, Arayana Özel Zil Sesleri – Zillimobi uygulaması sayesinde zil seslerini değiştirebilirsiniz. Hadi o zaman bu keyifli uygulamayla tanışalım!

Arayan kişileri birbirinden ayırmak için en etkili yöntem zil seslerini değiştirmektir. Sevdiğiniz bir kişi aradığında ona özel bir melodi çalmasını sağlayabilirsiniz. Belki de sizin için anısı olan bir anıyı hatırlatan müzikleri tercih edersiniz. Bu sayede telefonunuza bakmadan kimin aradığını anlayabilirsiniz.

İsmine, Arayana Özel Zil Sesleri – Zillimobi uygulamasının en güzel özelliği içerisinde birçok melodinin bulunması. Hiçbir yerde bulamayacağınız bu özel zil seslerini severek kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde bazı kısımlarda satın almalar bulunuyor. Bu konuda Zillimobi uygulamasının emek ürünü olduğunu hatırlatmakta fayda var. Uygulama içerisindeki özel zil seslerini kullanabilmek için uygulamadan kredi satın almanız gerekiyor. Sizlerde İsmine, Arayana Özel Zil Sesleri – Zillimobi uygulamasını gönlünüzce kullanmak istiyorsanız satın alma seçeneğini denemelisiniz.

Melodileri kişiler için atamadan önce dinleyebilirsiniz. Birçok seçenek arasından karar vermek zor olabilir. Bu yüzden tüm alternatiflere göz atmanızı tavsiye ederiz.  Uygulamadaki melodileri dinlemek için play tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bunun dışında uygulama güncellemelerini yapmayı unutmayınız. Play Store üzerinden indirilebilen uygulama şuan için ios markette bulunmuyor. Umarız ki yakın zamanda IOS market üzerinden de indirebiliriz.

En çok beğendiğiniz zil seslerini ise kişileriniz için atayabilirsiniz. Zillimobi uygulaması diğer uygulamalardan oldukça farklı. İsminize özel zil seslerini bulabileceğiniz bu uygulamayı seveceğinizi düşünüyoruz. Eğer isterseniz telefonunuz çalarken bir anda isminizi çağırabilir. Herkesi şaşırtacak bu özellikler yalnızca İsmine, Arayana Özel Zil Sesleri – Zillimobi uygulamasında.Sizlerde uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi belirtmeyi unutmayın. Son olarak bir detaydan daha bahsedelim. Uygulamanın geliştiricileri son derece ilgili. Play Store mağazasında uygulamanın iletişim için mail adresi bulunuyor. Bir sıkıntı yaşadığınızda bu mail adresi üzerinden yetkili ekip ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Sevdik?

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
6.8 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz