Instagram Profilime Bakanlar

1
14720
instagram profilime bakanlar

Günümüzde sosyal medya hesaplarını yönetmek bir hayli önemlidir. Özellikle Facebook-Twitter-Instagram mecralarında işletme hesabına geçtiyseniz durum daha farklı. Öncelikle hitap ettiğiniz kitleyi bilmelisiniz. Profilinize kimlerin baktığını bilmenizin büyük faydası olacaktır. Ayrıca hesaplarınızı profesyonel bir şekilde analiz edebilmelisiniz. Eğer bir sosyal medya uzmanı gibi Instagramınızı yönetmek isterseniz Instagram Profilime Bakanlar tam size göre. Bunun için Instagram profilinize bakanları görebileceğiniz uygulama ile tanışalım!

Uygulama hakkında birkaç detaydan bahsetmekte fayda var. Bu uygulamayı mağazada InstaView ve SocialViewer olarak tanımıştık. Yapılan iyileştirmelerin ardından uygulama artık Instagram Profilime Bakanlar adını aldı. Peki neler değişti? İlk olarak uygulamanın arayüzü düzeltildi. Panele girişte yaşanan aksaklıkların tamamı giderildi. Veri analizi bölümü için güncelleştirmeler yapıldı.

Kullanıcı odaklı tasarlanan bu uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza gelen panelde hesap bilgilerinizi girin. Ardından Instagram Profilime Bakanlar sizin için analizlerini hazırlasın.

Zaman zaman hepimizin aklından geçmiştir. “Profilime kimler bakıyor? Kaç dakika kalıyorlar? En çok etkileşim alan gönderilerim hangisi? gibi soruları mutlaka sormuşuzdur. Aslında bu konuyla ilgili internette şaşırtıcı bilgiler bulduk. 3. parti kuruluşu bir uygulamanın Instagram profilinize bakanları gösteremeyeceğinden bahsedilmiş. Fakat bu uygulama bu konuda bir hayli iddialı. Size bütün ziyaretçilerinizi göstermiyor. Profilinizde etkileşime geçen en son 200 kişiyi görebiliyorsunuz. Bu da uygulamanın ufak bir sırrı diyebiliriz.

Uygulamanın amacı profilinizle ilgili bütün verileri analiz etmesidir. Olabildiğince doğru verileri listeleyerek sizlere sunar. Ayrıca profilinize yakın bir zamanda bakabilecek olan en muhtemel takipçilerinizi görebilirsiniz. Sonuç olarak uygulama ücretli olsa bile kesinlik sağlamıyor. Fakat yinede merakınızı gidermek açısından, doğru analizler yapmayı hedeflediğini söyleyebiliriz.

Instagram Profilime Bakanlar dışında birçok uygulama oluşturulmuş. Fakat bizim bu konuyla ilgili tavsiye edebileceğimiz, içlerinde en iyi olan uygulama bu. Diğer uygulamaları da sizler için inceledik. Profilinize bakan kişileri görmek için indirdiğiniz uygulamalar konusunda mutlaka dikkatli olmalısınız. 3. parti uygulamalarda eğer güvenilir olmayan bir uygulamaya bilgilerinizi girerseniz pişman olabilirsiniz. Maalesef günümüzde bu tür dolandırıcılıklar yapılıyor. İnsanların sosyal medya hesaplarını çalmaya çalışan uygulamalar var. Bu konuda bizlerin tavsiyesi iyice araştırma yapmadan hiçbir uygulamayı indirmemeniz yönünde

Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz