Beynex – Beyin Egzersizi ve Zeka Oyunları

0
2030
beynex beyin egzersizi uygulama inceleme

Beyninize meydan okuyan beyin egzersizleri ile kendinizi geliştirmek ister misiniz? Beynex – Beyin Egzersizi ve Zeka Oyunları, zihninizi aktif tutacak ve geliştirecek eğlenceli egzersizleri ile sizlere katkı sağlıyor. Uygulamada bulabileceğiniz birbirinden farklı egzersizler ve hatta blog yazıları da yer alıyor. Hadi sizleri Beynex ile tanıştıralım!

Beynex – Beyin Egzersizi ve Zeka Oyunları, beyninizin farklı kısımlarını çalıştırmaya odaklı birbirinden farklı egzersizler sunuyor. Her gün yeni bir egzersiz oyunu ile zihninizi geliştirebilir ve bunlarla zihin sağlığınızı daha canlı tutabilirsiniz. Beyninizi zorlayacak testlere hazır mısınız?

Beyin Egzersizleri ile Beyninizi Zinde Tutun

Uygulamada beynin farklı kısımlarını çalıştıran oyunlarla zinde kalabilirsiniz.  Beyin Takip Programı ile sürekli olarak beyin sağlığınızı takip edebilirsiniz. Tüm verilerinizi anlık olarak inceleyebilir, aylık raporlar alabilir ve bu raporları doktorunuzla ya da yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.

Beynex uygulamasında kullanıcıların olduğu Topluluk bölümüne de göz atmayı unutmayın. Binlerce Beynex kullanıcısının olduğu Topluluk bölümünde, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ayrıca deneyimlerinizi de burada paylaşmanız mümkün.

Beyin ve ruh sağlığı alanında özel olarak seçilen blog yazılarını okuma fırsatı da elde ediyorsunuz. Kendinizi geliştirmek, zihninizi aktif tutmak için neler yapabileceğinize dair zengin bilgiler sizleri bekliyor.

Beynex’te nörologlar ve psikologlar tarafından 8 farklı bilişsel kategoride tasarlanmış oyunlaştırılmış takip testleri sizleri bekliyor. Bu oyunlar ve takip testleri ile bilişsel yeteneklerinizi takip edebilirsiniz. Egzersiz oyunları,  bilişsel yeteneklerinizi harekete geçirmek ve zinde tutmak için özel olarak tasarlamış oyunlar. Basit görünümlü ancak zorlayıcı oyunlarla eğlenirken bu egzersizlerden yararlanmış olacaksınız.

Siz de beyninizin derinliklerini keşfetmek ve zihninizi geliştirmek istiyorsanız Beynex uygulamasına bir şans verebilirsiniz. Uygulamayı daha detaylı incelemek ya da yüklemek isterseniz Google Play Store ve App Store’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz