Polarr Fotoğraf Editörü

0
4996

Fotoğraf düzenleme araçları denildiğinde birçok uygulama ile karşılaşırız. Sizler için fotoğraf editörlerini inceledik. Filtrelerin fazla olduğu ve ayarların geniş kapsamlı olduğu kaliteli mobil uygulamalar oldukça az. İçlerinde en farklı olan Polarr Fotoğraf Editörünün, bir fotoğraf düzenleme uygulamasından çok daha fazlası olduğunu söyleyebiliriz. Fotoğraflarınızı profesyonel bir fotoğrafçı edasında düzenleyebileceğiniz uygulama Polarr Fotoğraf Editörü ile tanışalım!

Uygulamanın diğerlerinden en büyük farkı, kendi fotoğraf filtrelerinizi oluşturabilmeniz. Çektiğimiz fotoğraflara uygun filtre bulmak oldukça zordur. Bunun yanı sıra beğendiğimiz bir filtre üzerinde değişiklikler yapmak isteriz. Ancak kullandığımız uygulamalar genellikle buna izin vermez. Polarr Fotoğraf Editörüyle hepsini bir kenara bırakabilirsiniz. İçinize sinen en doğru filtreyi oluşturmanın keyfini çıkartın.

Yeni çıkan telefonlarda dikkatimizi çeken Portre özelliği ne yazık ki her telefonda yok. Fakat olmaması Portre fotoğraflar elde edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Polarr Fotoğraf Editörü çift lens efektleri ve derinlik ayarlamalarıyla kullanıcıya olağanüstü bir deneyim sunuyor. İsterseniz kendinizi netleştirip arka planı bulanık hale getirebilirsiniz. Çift lens efektleriyle fotoğrafınıza boyut kazandırabilirsiniz.

Polarr Fotoğraf Editörü katmanlar ve karıştırma seçenekleriyle gönlümüze taht kurmuş durumda. Eğer fotoğraf düzenleme konusunda yaratıcı olmadığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu uygulama içinizdeki yaratıcılığı kesinlikle ortaya çıkartıyor. Öncelikle karıştırma modları sayesinde fotoğraflarınızı toparlayabilirsiniz. Eğer çektiğiniz fotoğrafta hava şartları iyi değilse Polarr uygulaması ile bulut ekleyebilirsiniz. Işık kümeleri, işaret fişekleri ve daha birçok gerçekçi efekt bu uygulamada.

Yapabilecekleriniz elbette bunlarla sınırlı değil. Uygulama anasayfasında sizleri bekleyen yerel ayarlamalar ve global ayarlamalar sekmesine bayılacaksınız. Çift kamera özelliği sayesinde artık sizde profesyonel fotoğrafçı olmaya adaysınız. Yerel ayarların yapıldığı bu bölümlerde fotoğraflarınız üzerinde sınırsız düzenleme yapabilirsiniz. Eğer ayarlar çok fazla görünüyorsa izin verin Polarr Fotoğraf Editörü sizler için yapsın.

Özellikleriyle bizi şaşırtan uygulamanın özelleştirilebilir olması harika. Eğer standart temalardan sıkıldıysanız Polarr uygulamasını özelleştirmeye ne dersiniz? Kendi uygulamanızı da tasarlamanıza izin veren Polarr son derece kullanışlı. Kullanıcı odaklı tasarlanan uygulamanın kullanılışı ise son derece kolay. Sizlerde bu uygulamayı indirerek profesyonel fotoğrafçılığın keyfine varın!

‎Polarr
‎Polarr
Developer: Polarr, Inc.
Price: Free+
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot
 • ‎Polarr Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz