Argo’nun Seçimi: Görsel Roman, Macera Oyunu

0
1873
argonun secimi gorsel roman macera uygulama inceleme

Etkileşime dayalı görsel roman oyunlarını sevenler için dikkat çeken bir yapımdan bahsetmek istiyoruz. Buff Studio’nun yeni oyunlarından biri olan Argo’s Choice, macerayı en soluksuz haliyle mobil cihazlara getiriyor. Seçimlerinizle ilerleyeceğiniz bu oyunda maceranızın kaderini siz belirleyeceksiniz. Hadi oyunun detaylarına bakalım.

İnteraktif hikaye oyunları, oyuncuların oldukça dikkatini çeken türler arasında yer alıyor. Oyuncuların kendi seçimlerini yaparak yol aldığı oyunlarda, her seçim farklı hikayeler ve buna bağlı olarak farklı sonlar bulunuyor. Bu da oyunculara daha farklı bir heyecan deneyimi sunuyor.

Argo’s Choice da seçimlerinize göre belirlenen etkileşimli bir hikaye oyunu. Görsel roman tarzında olan oyun, birbirinden farklı karakterlerin hikayelerini sohbet edici bir şekilde anlatıyor. Çevrimiçi sohbetlere benzer bir şekilde sohbet edin ve Argo’nun kaderini belirleyin.

Oyundaki amacınız; kontrolünü sağladığınız Argo isimli karakterin karşılaştığı olayları iyi bir şekilde analiz edip yönlendirerek hikayelerin sonuna ulaşmak olacak. Sürükleyici hikayelerin yer aldığı bu oyunda, karşınıza tehlikeli karakterler de çıkacaktır. Her hikayeyi mantıklı bir şekilde analiz etmeye çalışmalısınız.

argonun secimi gorsel roman macera

Argo’s Choice‘da Argo’nun gizli hikayesi, suçlarla dolu olan karanlık bir dünyada başlıyor. Karakterlerle etkileşiminiz, sizi bu dünyadan çıkarabilecek mi? Oyundaki tek bir seçiminiz, hikayenin akışı kadar geçmiş ilişkileri ve karakter etkileşimlerini de tahmin edilemeyen bir şekilde etkileyebilir.

Argo’nun hikayesinde tüm seçimleriniz onun kaderini belirleyecek. Diğer karakterlerle ilişkinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Perde arkasında görünmeyen sırlar olacaktır. Tüm sırları ve gizemli olayları ortaya çıkarın.

argo nun secimi macera oyun inceleme

Seçime dayalı oyunların en heyecanlı taraflarından biri de sona ulaşana kadar ne ile karşılaşacağınızı bilememeniz. Herhangi bir seçim yapmakta özgür olacaksınız ancak yaptığınız seçimlerin sonuçlarını sona gelene kadar bilemeyeceksiniz. Heyecanı daha da artıran bu durum, kararlarınızı belirlerken de daha dikkatli olmanızı gerektiriyor.

  • Macera dolu bir görsel roman oyunu.
  • Drama ve eğlenceyi bir arada sunan derin bir hikaye anlatma deneyimi.
  • Oynaması kolay, güçlü bir hikaye.
  • Seçimlere bağlı olarak farklı sonlar ve oyuna daha fazla eğlence kazandıran çeşitli başarılar.
  • Sohbet tarzına sahip bir bağımsız oyun

Argo’nun Seçimi, sürükleyici hikayeleriyle keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Siz de bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz. Oyunu Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz