Epic Games, Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Duyurdu

0
1100
epic games ucretsiz void bastards

Her hafta sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çeken Epic Games, bu haftanın oyunlarını da duyurdu. Epic Games bu hafta platform ve nişancı oyunlarını sevenler için iki popüler oyunu ücretsiz olarak sunacak.

Epic Games Store’da haftanın ücretsiz oyunları belli oldu. Her hafta kullanıcıları kaçırılmayacak fırsatlarla buluşturan Epic Games, bu hafta da iki oyunu ücretsiz erişime açıyor. Haftanın oyunları, platform ve nişancı oyunu tutkunlarını heyecanlandıracak.

Haftanın ücretsiz oyunları; Yooka-Laylee ve Void Bastards. 2017 yılında çıkış yapan Yooka-Laylee, açık dünya platform oyunu. Playtonic imzalı oyunda dost ikili Yooka ve Laylee destansı bir maceraya atılırken devasa, güzel dünyaları keşfediyor ve unutulmaz bir karakter kadrosuyla tanışıyorsunuz.

epic games ucretsiz yooka laylee

2019’da çıkış yapan Void Bastards oyunu ise aksiyon, nişancı türünde bir oyun. Terk edilmiş uzay gemilerinde; gemi düzenini, karşılaşabileceğiniz tehlikeleri ve düşmanları, hangi terminalleri ve diğer gemi sistemlerini kendi lehinize kullanacağınıza dair planlamalar yapıyorsunuz. Oyun hem zekanızı hem de nişancılık yeteneğinizi test ediyor.

Epic Games’in bu haftaki oyunları, 19 Ağustos tarihinde ücretsiz erişime açılacak. Oyunları 26 Ağustos’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz