Apple’ın Tüm Hizmetlerini Bulunduran Abonelik Paketi: Apple One

0
846
apple one abonelik paketi

Apple, tüm servislerini tek bir çatı altında toplayan yeni bir hizmet paketini duyurdu. Farklı ödeme seçenekleriyle kullanıcılara sunulan Apple One paketi, en sevilen Apple uygulamalarını bir arada bulunduracak.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, tüm hizmetlerine daha kolay erişilebilmesini sağlayan Apple One paketi ile karşımızda. Bu paket Apple Music, iCloud, Apple TV, Apple Arcade, Apple Fitness ve Apple News gibi uygulamaları bir arada bulunduran bir hizmet olacak. Apple One Bireysel, Aile ve Premium olmak üzere üç farklı ödeme planıyla kullanıcılara sunulacak.

apple one abonelik

Apple One’ın bireysel paketinde Apple Music, Apple TV, Apple Arcade ve iCloud uygulamaları bulunuyor. Paket, aylık 14,95 dolar fiyat etiketine sahip. İçerisinde aynı uygulamaları bulunduran Aile paketi ise aylık 19.95 dolar. Aile paketinde iCloud depolama alanı 200 GB’a yükseltilebilecek. Apple Music, iCloud, Apple TV, Apple Arcade, Apple Fitness ve Apple News uygulamalarını içeren Premium paketi kullanmak isteyen kullanıcıların ödemesi gereken ücret de 29.95 dolar olarak belirlenmiş durumda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz