“Auctor”, Yazma Alışkanlığınızı Farklı Bir Boyuta Taşıyacak

0
1424
auctor uygulama inceleme

Hikaye yazmayı seven kullanıcıların oldukça seveceği bir uygulama ile karşınızdayız. Auctor uygulaması, yazma becerisini ve yaratıcılığını kullanmak isteyenler için en faydalı mobil uygulamalardan biri olarak yer alıyor. Aklınızdaki fikirleri, karakterleri en iyi şekilde oluşturmanıza ve hikayelerinizi geliştirmenize yardımcı olan Auctor: Story & Character Generator | Writing app, yazma alışkanlığınızı da bambaşka bir boyuta taşıyacaktır. Hem kendi hikayelerinizi yazıp paylaşabileceğiniz hem de diğer Auctor kullanıcılarının hikayelerinden ilham alabileceğiniz bu uygulamanın detaylarına yer verdik. Şimdi sizlere bu eğlenceli ve faydalı uygulamanın özelliklerinden bahsedelim.

Auctor ile Yaratıcı Fikirlerinizin Akışını Sağlayın

Bir hikaye yazmanın karmaşık ve uzun bir süreç olduğunu tahmin edebiliyoruz. Olay örgülerini ve karakterleri en iyi şekilde oluşturmak için hikayenin bütününden ayrılmamak ve bağlantıları koruyabilmek gerekiyor. Yaratıcılığınızı en verimli şekilde kullanabileceğiniz Auctor uygulaması, bu konuda oldukça işinize yarayacaktır. Hem benzersiz hem de kendi içindeki tutarlılığı koruyan hikayeler yazmanızı kolaylaştıran Auctor, hikayelerinizin akışını sağlamanıza yardımcı oluyor.

Uygulamada her karakter için ayrı bir kayıt oluşturuyorsunuz. Karakterinizin her özelliğini detaylıca kaydedebilirsiniz. Böylelikle hikayenizde farklı olay örgülerinden bahsederken karakterlerinizin özelliklerini en iyi şekilde hatırlayıp bağlantıları koruyabilirsiniz. Auctor: Story & Character Generator | Writing app, hem profesyonel hem de yeni başlayan yazarlar için ideal bir uygulama.

Auctor uygulamasında ayrıntılı karakterler oluşturabilirsiniz. Karakterlerinize profil resimleri ekleyebilirsiniz. Karakterleri kendi isteğine göre adlandırabileceğiniz gibi rastgele isim oluşturucuyu kullanarak da farklı isimler tercih edebilmeniz mümkün. Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de hikayelerinizin keşfedilmelerini sağlaması. Yazdığınız hikayeleri uygulamadaki toplulukla paylaşabilir, hikayenizle ilgili yorumlar alabilirsiniz.

Auctor ile dünyanın dört bir yanından gelen hikayeleri keşfedin. Yazma yolculuğunuz boyunca diğer kullanıcıların paylaştığı hikayeleri okuyarak ilham alabilir, hikayelerine yorum yapabilir, onlarla bağlantı kurabilirsiniz. Yaratıcılığınızı geliştireceğiniz Auctor: Story & Character Generator | Writing app ile benzersiz hikayeler oluşturmaya hazır olun.

Siz de kendi hikayelerinizi oluşturmak, kendinizi bu konuda geliştirmek ve gerekli motivasyonu kazanmak istiyorsanız Auctor uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Auctor uygulamasını Android cihazınız için Play Store’dan  ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamada henüz Türkçe dil desteğinin bulunmadığını da belirtelim.

Auctor: Character Generator
Auctor: Character Generator
Developer: AuctorApp
Price: Free
  • Auctor: Character Generator Screenshot
  • Auctor: Character Generator Screenshot
  • Auctor: Character Generator Screenshot
  • Auctor: Character Generator Screenshot
  • Auctor: Character Generator Screenshot
  • Auctor: Character Generator Screenshot
  • Auctor: Character Generator Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz