Amazon Prime’ın Türkiye Fiyatı Kalıcı Olacak

0
837
amazon prime fiyati kalici olacak

Kısa bir süre önce Türkiye’de hizmete sunulan Amazon Prime’dan abonelik ücreti için sevindirici haber geldi. Prime Video ve Prime Gaming hizmetini kapsayan Amazon Prime’ın uygun abonelik fiyatı, sabit  düzeyde kalacak.

Çevrimiçi alışverişlerde abonelerine birçok avantaj sunan ve Prime Video ile Netflix’e büyük bir rakip olan Amazon Prime, Türkiye’de kullanıma sunuldu. 7,90 TL gibi çok uygun bir fiyat ile hizmete açılan servis, üye olmayı düşünen kullanıcıları da oldukça sevindirdi. Fiyatın artma ihtimali ise merak konusu olmuştu. Konu hakkında açıklama yapan Amazon Prime’dan sorumlu Başkan Yardımcısı Jamil Ghani, Türkiye fiyatının kalıcı olacağını belirtti.

Gazeteci Fatih Altaylı ile olan röportajında Jamil Ghani, “Bu kalıcı fiyat. 1 dolara yakın bir paraya tekabül ediyor ve hep bu düzeyde kalacak. Türkiye şartlarına uygun bir fiyat olsun ve çok abonemiz olsun diye böyle uygun gördük. Bu düzeyde kalacak. Artmayacak.” ifadelerine yer verdi.

amazon prime fiyati kalici

Amazon Prime’ın ilk 30 gün için ücretsiz deneme sürümü bulunuyor. 30 gün sonunda abone olmak isterseniz aylık 7,90 TL ücret karşılığında hizmetlerden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yurt dışından üyeliği bulunan kullanıcılar ise Türkiye’ye özel fırsatlardan yararlanmak için yerel Prime aboneliğine isteğe bağlı olarak geçebilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz