Kryss – Kelimelerin Savaşı

1
1995
kryss kelimelerin savasi uygulama inceleme

Kelime oyunlarını sever misiniz? Kelime bulmaca oyunlarıyla hem zihnimizi geliştiriyor hem de eğlenceli vakit geçirebiliyoruz. Bulmaca oyunlarının hafızayı güçlendirmekte oldukça önemli bir yeri oluyor. Zihnimizi zorlayarak kelimeleri hatırlamaya çalışırken hafızamızı tazelemiş oluyoruz. Aynı zamanda yeni kelimeler öğrenerek de kelime hazinemizi zenginleştiriyoruz. Kelime bulmaca oyunları, mobil oyuncuların en çok ilgi gösterdiği kategorilerden biri. Biz de kelime oyunu seven okuyucularımız için bir uygulamayı paylaşmak istedik. Kryss – Kelimelerin Savaşı, kelime bilginizi test edebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Hadi o zaman Kryss oyununa yakından bakalım.

Kryss – Kelimelerin Savaşı oyununda rastgele bir kullanıcıyla eşleşerek kelime savaşı başlatmış oluyorsunuz. Klasik kelime bulmaca oyununu rekabetli hale getiren Kryss – Kelimelerin Savaşı, eğlenceyi mobil cihazınıza getiriyor. Oyunda, süre sınırınız olmadan rakibinize karşı hamle yapabiliyorsunuz. Eğer oyunu anlık olarak oynamak isterseniz hızlı oyun modunu kullanarak oynayabilirsiniz. Hızlı oyun modunda rastgele bir oyuncuyla eşleşirsiniz ve sıranız geldiğinde hamlenizi hemen yapmanız gerekir. Kazanan belirlenene kadar rakibinle savaş!

kryss kelimelerin savasi

Oyunda bir dakika içinde harfleri bulmacaya yerleştirmeye çalışmalısınız. Rakibizin skorunu geçmenin birçok yolu var. Buna, kelimeleri tamamladığınız, kilit harfleri doğru bildiğiniz ve bir raunt içinde beş harfinin beşini de kullandığınız için alacağınız bonuslar da dahil oluyor.

Arkadaşlarınızla Kelime Savaşı Yapın

Arkadaşlarınızla eğlenceli bir rekabetin içinde olmak ister misiniz? Kryss – Kelimelerin Savaşı oyununu daha eğlenceli hale getirmek için arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyunu çevrimiçi olarak oynadığınızda ister arkadaşlarınızla ister rastgele oyuncularla oynama imkanınız oluyor.

kelimelerin savasi

İnternet bağlantınız olmadığı zamanlarda da oyun keyfine devam etmeniz mümkün olacaktır. Çevrimdışı olarak kendi kelime bilgilerinizi test edebilir, oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Kelime Savaşı’nda Sohbet Edin

Oyunda sohbet bölümü de bulunuyor. Arkadaşlarınızla oyun oynarken ya da diğer oyuncularla rekabet halindeyken sohbet edebiliyorsunuz. Sohbet özelliğiyle hem oyununuzu oynayabilir hem de karşınızdaki kişiyle iletişimde kalabilirsiniz.

kryss kelime savasi

Kelime hazinenizi zenginleştiren bu eğlenceli oyunu siz de denemek isterseniz Google Play Store veya App Store’u ziyaret edebilirsiniz. Kryss – Kelimelerin Savaşı oyununu ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz