Steam’de EA Play Aboneliği İçin %80 İndirim!

0
701
steam ea play aboneligi

Steam, EA Play aboneliği için büyük bir indirim yaptı. İlk kez EA abonesi olacak kullanıcılar, yüzde 80 indirimle aboneliklerini başlatıp daha fazla içeriğe ve oyuna sınırsız erişim sağlayabileyecek.

ABD merkezli video oyun geliştiricisi Electronic Arts, geçtiğimiz aylarda abonelik hizmetini Steam’de yayınlayacağını açıklamıştı. EA  Play üyeliği EA oyunlarına erişim, çeşitli indirimler ve çok daha fazlasını içeren pek çok avantajı bir arada sunuyor. Steam’de abonelik ücreti 29,00 TL olarak belirlenmişti. İndirimle birlikte ise şu an EA Play aboneliği yüzde 80 indirimle 5,80 TL’ye alınabiliyor.

Steam EA Play Üyeliği İçin İndirim Yaptı

İlk kez üye olacak olanlar için geçerli olan indirim, kullanıcılara cazip bir fiyat sunuyor. Steam, EA Play aboneliğinde sadece ilk ay üyeliği için değil yıllık üyelik için de güzel bir fırsat sundu.

steam ea play abonelik

EA Play üyeliğinizi indirimle 5,80 TL’ye alabileceğiniz gibi yüzde 48 indirimle 169 TL’ye yıllık üyelik de alabilirsiniz. Aylık üyelik için yapılan indirimin 9 Mart’a kadar geçerli olduğunu da belirtelim.

EA Play Aboneliği Neler Sunuyor?

ea play abonelik

Steam üzerinden EA Play aboneliğinin indiriminden yararlanmak isterseniz buradan indirim sayfasına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz