Zengin Bir Kütüphane Storytel: Sesli kitaplar

0
3020
storytel

Kitapları online bir şekilde okuyabileceğiniz uygulamalardan daha önce bahsetmiştik. Peki ya sesli kitap okuyan uygulama önerimiz hangisi? Elbette bu konuda Storytel: Sesli Kitaplar uygulaması diyeceğiz. Hadi o zaman harika bir sesli kitap uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın içerisinde yüzlerce kitap bulunuyor. İstediğiniz kitapları bu uygulama sayesinde sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Kitap okumak için gün içerisinde vakit ayıramayan herkese tavsiye ederiz. Bir yolculuk esnasında, evde yemek pişirirken veya sokakta yürürken… Hayatınızın her anında müzik dinler gibi kitapları dinlemek mümkün. Bu sayede okumak istediğiniz kitap için vakit ayırabilirsiniz. Elbette bu tür uygulamalar bizleri kitap okumaktan uzaklaştırmıyor. Aksine en azından hiç kitap okumayan birileri için kolaylık sağlıyor. Görme kaybı olan birçok kişi için umut vaat eden uygulamalardan birisidir. Gelelim Storytel: Sesli Kitaplar uygulamasının özelliklerine!

Uygulamadaki kitapları sesli dinlemek için internet bağlantısına gerek yok. Abonelik sistemiyle çalışan uygulamada dilediğiniz kitabı cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bu sayede çevrimdışı okuma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kitapta kaldığınız yerden devam etmek için ayraç ekleyebilirsiniz. Ayrıca sesli olarak dinlediğiniz esnada notlar alabilirsiniz. Önerilerle birlikte çalışan uygulamada arkadaşlarınızla etkileşim halinde olabilirsiniz. Böylece en güzel kitapları keşfetmeniz mümkündür.

Storytel: Sesli Kitaplar uygulaması hedef kitlesine göre ayrılmıştır. İçerisinde çocuk kitapları gibi geniş bir kitap yelpazesi bulunur. Üstelik çocuk kitapları kendi içerisinde yaş gruplarına göre ayrılmıştır. Severek kitap dinleyebileceğiniz bu uygulamayı sizlere tavsiye ederiz.

Neden Sevdik?

  • Çevrimdışı okuma özelliği var.
  • Kitapta kaldığınız yerden devam etmek için ayraç kullanabilirsiniz.
  • Sesli dinlerken not alabilirsiniz.
  • Çocuk kitaplarını yaş gruplarına göre seçebilirsiniz.
  • Geliştirilmeye devam eden, özverili bir uygulama.
  • Geniş bir kitaplık arşivine sahip.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
31,5 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz