Zaytung Son Dakika!

0
3069

iPhone uygulaması artık daha kullanışlı ve yenilenmiş olan Zaytung, web sitesinde bulunan her şeyi aplikasyonunda da kullanıcılarıyla birebir paylaşıyor. Dürüst, ahlaksız ve tarafsız haber sunumuyla sosyal medyanın seyrini değiştiren Zaytung’da; Spordan Foto Haber’e, Astroloji ‘den İstatistiğe, Son Dakikadan Haber’e dair ne varsa bulabilirsiniz.

Uygulamanın zenginleştirilen Ana Sayfası sayesinde siteye henüz eklenmiş en yeni haberleri kompakt olarak görüntüleyebilir, ok tuşlarının yardımıyla tüm haberler arasında rahatlıkla gezinebilirsiniz. Ekranda “Aşağı doğru çek bırak” yaparak haberlerin güncellenmesini sağlayabilir bu sayede çok daha fazla haber görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook, Twitter gibi farklı sosyal medya ağlarında dilediğiniz haberleri paylaşabilir ya da e-mail olarak gönderebilirsiniz.

Bunların yanı sıra Zaytung’un “Rastgele” isimli tılsımlı bir düğmesi de bulunuyor. Bu düğmeye tıklıyorsunuz ve Zaytung içeriğinden rastgele seçilmiş haberlerle karşılaşıyorsunuz. Böylelikle güncel Zaytung dışında bambaşka içeriklere göz atma şansı yakalıyorsunuz. Ancak bu özelliğin ufak da olsa bir bedeli var. Diğer tüm özelliklerin ücretsiz olarak kullanılabildiği uygulamada, üyeliğe sahip olduğunuz andan itibaren aplikasyondan reklamsız olarak yararlanabilirsiniz.

iOS 8.0 ile uyumlu hale getirilen Zaytung uygulaması; haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere çeşitli periyotlarda ücretli üyelik ile abone olmanızı sağlayarak, daha fazla avantajdan yararlanmanıza da olanak tanıyor. Ücretli abonelik ile zaytung.com’da yer alan güncel haberlerin tümüne ulaşabiliyor, geriye doğru giderek daha önce yayınlanan haberlerin hepsini görüntüleyebiliyor ve beğendiğiniz haberleri favorilerinize ekleyerek uygulama içine kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca aboneliğinizin otomatik yenilenme özelliği ile abonelik süresiniz sona erdiğinde, seçilen periyoda göre itunes hesabınız aracılığıyla ödemeniz gerçekleşiyor. Eğer aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini tercih etmiyorsanız, ayarlarda yer alan auto-renew ayarını peryidonuzun bitiminden 24 saat öncesine kadar kapatmanız gerekiyor. Zamanı ıskaladığınızda ve itunes hesabınızdan yenilenme işlem ücreti temin edildiğinde ise otomatik yenilenme için ayarı kapatmanız ancak bir sonraki dönem için kurtarıcınız oluyor. Bununla birlikte, aktif abonelik periyodu içerisindeyseniz aktif olan aboneliğinizi iptal edemeyeceğinizi de hatırlatalım.

Zaytung.com takipçilerine ilaç gibi gelen, telefonlardan eksik edilmeyen bu keyifli ve eğlenceli haber platformu, akıllı telefon uygulaması ile ücretsiz olarak Google Play ve App Store’da sizleri bekliyor.

Zaytung
Zaytung
Developer: Zaytung.com
Price: Free+
  • Zaytung Screenshot
  • Zaytung Screenshot
  • Zaytung Screenshot
  • Zaytung Screenshot
The app was not found in the store. 🙁

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here